Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Knihy o vode

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Súvisiace články

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kvapky vody na suchom liste


Vodička v emailoch 1

Knihy o vode
kniha „Svět bez hranic“ ho’oponopono Tlačiť E-mail
09. 07. 2009
Ukážka z knihy "Svět bez hranic" Před dvěmi roky jsem se doslechl o havajském terapeutovi, který vyléčil celé oddělení mentálně postižených vězňů - aniž by kterékoliv z nich viděl. Tento psycholog prostudoval jejich záznamy a pak se podíval do sebe, aby zjistil, jak vytvořil nemoc dotyčné osoby. A když se zlepšoval, zlepšoval se i stav pacienta.
Posledná úprava ( 09. 07. 2009 )
Celý článok...
 
Pí Voda a iné liečivé vody Tlačiť E-mail
09. 10. 2007
Kniha "Pí voda a jiné léčivé vody" dáva ucelený prehľad rôznych úprav vody. Voda týmito úpravami získava iné vlastnosti než vody bežné, pred úpravou. V ekologicky čistej prírode sa voda dokáže sama čistiť, regenerovať, energetizovať a tak sa stáva čistou v tom najlepšom zmysle slova. Spontánna regenerácia vody je dnes dosť spomalená a niekedy priamo nemožná.
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
Diamantová voda a jej tajomstvá Tlačiť E-mail
05. 10. 2007
Diamantová voda a jej tajomstvá. Piť kvalitnú vodu je veľmi dôležité! V budúcnosti sa môžeme vyhnúť mnohým chorobám a zdravotným problémom. Diamantová voda, táto obľúbená žiariaca tekutina má výborné liečivé vlastnosti, vysokú energetickú a duchovnú hodnotu.
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
Voda a liečivá sila modlitby - predhovor Tlačiť E-mail
01. 10. 2007
Moje posolstvo vody. Ako sa to mohlo stať? Zo začiatku ma to tak prekvapovalo, že som o príčinách takého záujmu nebol schopný uvažovať. Avšak po stretnutiach a rozhovoroch s množstvom ľudí z najrôznejších miest, prečítaní veľkého počtu e-mailov a dopisov už poznám odpoveď. A čím viac tomu prichádzam na princíp, tým viac si uvedomujem význam svojej práce. Často sa chvejem zodpovednosťou a pociťujem ohromné bremeno svojho poslania.
Posledná úprava ( 14. 04. 2014 )
Celý článok...
 
Uzdravujúca sila vody Tlačiť E-mail
28. 09. 2007
Derivačný kúpeľ je mimoriadne jednoduchá a maximálne prirodzená liečebná a preventívna metóda. Je založená na pravidelnom umývaní genitálií studenou vodou. Derivačný kúpeľ zbaví vaše telo všetkého balastu, odstráni bolesti, vyčistí pleť, vylieči aj tie najťažšie ekzémy.
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
Voda a liečivá sila modlitby Tlačiť E-mail
17. 09. 2007
Voda a liečivá sila modlitby. Odhalenie skrytého kódu univerzálneho jazyka vodných kryštálov. Táto výnimočná publikácia nám vysvetľuje modlitbu ako harmonickú vibráciu, ktorá môže zbaviť svet násilia. Zároveň je unikátnym fotoalbumom. Pri pohľade na nádherné fotografie porozumiete podstate náboženstva a modlitby, vzťahu človeka a kozmu.
Posledná úprava ( 27. 11. 2007 )
Celý článok...
 
Liečivá sila vody Tlačiť E-mail
14. 09. 2007
Voda je schopná prijať a odovzdať, dobré aj zlé vibrácie a myšlienky. Voda sa dá ovplyviť negatívne aj pozitívne. Voda vníma hudbu a vie aj "čítať" - prijíma do seba význam napísaných slov. Výnimočný japonský bádateľ Masaru Emoto odfotografoval rôzne kryštály vody a ich výzor je rôzny, podľa toho, ako boli ovplyvnené zvukmi alebo slovom.
Posledná úprava ( 27. 11. 2007 )
Celý článok...
 
Skutočná sila vody Tlačiť E-mail
12. 09. 2007
V tejto knihe sa dozviete o jedinečných vlastnostiach vody a jej schopnosti zlepšiť vaše zdravie a život. Uvidíte, ako na vodu pôsobí každý z nás. Ale neide len o vodu, ktorú pijeme, pretože voda tvorí až 70% ľudského tela. Prostredníctvom vody môžeme šíriť vlny lásky a vďačnosti, ku každému človeku na našej planéte.
Posledná úprava ( 27. 11. 2007 )
Celý článok...
 
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuDovoľte si prijímať
Dovoľte si prijímať
Dovoľte ostatným, aby vás zahrnuli láskyplnou starostlivosťou.
 
Ako jesť podľa nášho zdravia, Sezóny a Počasia
Stravovanie podľa sezóny a ročného obdobia, zdravia Voda o Vode uvádza: Konštitučná dietetika alebo ako jesť podľa seba ;-) Stravovanie s ohľadom na náš zdravotný stav, ročné obdobie, počasie, individuálnu konštitúciu.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.