Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Knihy o vode arrow Skutočná sila vody
12. 09. 2007

Skutečná síla vody (Skutočná sila vody)

- liečenie a poznanie samého seba

Autor: Masaru Emoto, Vydalo: Nakladatelství Tomáše Janečka, 2005, Jazyk: český, Počet strán: 113

Skutočná sila vody
Skutočná sila vody
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Obsah knihy: Skutečná síla vody (Skutočná sila vody)

  • Proces objavu
  • Poznanie vody zmení vašu myseľ a telo
  • Voda obnovuje životnú silu
  • Využitie skutočnej sily vody v dennomm živote
  • Nech naším životem preniká dialóg s vodou

Voda a zdravie

Vážený čitateľ, je mi cťou, že ste vzal do rúk moju knihu Skutečná síla vody (Skutočná sila vody). Slová, ktoré budete čítať, a obrazy, ktoré v knihe uvidíte, vám môžu priblížiť svet nových možností. Je to svet, ktorý som odhalil vďaka svojmu výskumu. V tejto knihe sa dozviete o jedinečných vlastnostiach vody a jej schopnosti zlepšiť vaše zdravie a život. Uvidíte, ako na vodu pôsobí každý z nás. Ale neide len o vodu, ktorú pijeme, pretože voda tvorí až 70% ľudského tela. Rok 2005 je prvým rokom, desaťročného projektu OSN "Voda pre život". Je vecou zodpovednosti každého z nás, dozvedieť sa, čo možno najviac o vode. O najcennejšom bohatstve našej planéty, a prispieť k premene vedomia svojimi myšlienkami, slovami a modlitbami a vzájomnými prejavmi lásky a vďačnosti. Nech naše porozumenie o vode prinesie mier celému svetu.

Zmrznutá voda,<br />kryštály zmrznutej vody
Zmrznutá voda,
kryštály zmrznutej vody
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Masaru Emoto. Autor knihy: Skutečná síla vody (Skutočná sila vody).

Čo o tejto knihe

Skutečná síla vody (Skutočná sila vody)

napísali:

Voda je zázrak

A to, čo o nej zistil Masaru Emoto, môže radikálne zmeniť naše postoje k vlastnému zdraviu. Je to niečo, čo môže radikálne zmeniť naše postoje ku zvuku, k hudbe, ku spevu a predovšetkým k vlastnému hlasu. Je to niečo, čo môže radikálne zmeniť naše postoje k praktickej, ale i teoretickej ekológii. Je to niečo, čo môže radikálne zmeniť naše názory na priemysel, výrobu potravín, stravovanie, medicínu a život vôbec.

Vlastimil Marek. Autor predhovoru

lepší vzťah k vode

Táto pôsobivá kniha potvrdzuje naše pevné spojenie s vodou, naším najcennejším bohatstvom. Výskumy Masaru Emota, nám dávajú možnosť nájsť lepší vzťah k vode, v našom každodennom živote. Sú prísľubom zdravej vody pre celý svet. John Gray.

Autor knihy: Muži sú z Marsu, ženy z Venuše.

Vodu môžeme uzdraviť

Fotografie v knihe Skutečná síla vody (Skutočná sila vody) jasne ukazujú, že vodu, ktorá tvorí tak veľkú časť nášho hmotného tela, vodu, ktorá tvorí podstatu našej planéty, môžeme uzdraviť a premeniť láskou a vďačnosťou. Každému, kto sa venuje modlitbe a liečeniu, túto knihu rozhodne odporúčam.

Ron Roth. Autor knihy: Prayer and the Five Stages of Healing.

Energiu môžeme prenášať vodou

Táto kniha sa stane klasikou. Toto krásne dielo napísala starobylá a krásna duša. Masaru Emoto píše o veľkej univerzálnej pravde. Energiu je najlepšie prenášať vodou, pretože práve voda tvorí 70% ľudského tela. Prostredníctvom vody môžeme šíriť vlny lásky a vďačnosti, ku každému človeku na našej planéte.

Kiril Sokoloff. Zakladateľ: 13D Research, Inc. a Healthsearches.org

Posledná úprava ( 29. 05. 2020 )
 
< Predchádzajúca