Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Knihy o vode arrow Voda a liečivá sila modlitby - predhovor

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Voda v emailoch 11


Vodička v e-mailoch 2

Tlačiť E-mail
01. 10. 2007

Voda a liečivá sila modlitby

Predhovor

Moje posolstvo vody

Je to už desať rokov , čo som objavil techniku fotografovania zmrznutých kryštálov vody. Začalo sa to jednou veľkou chladničkou a jedným laborantom, teraz máme tri chladničky, šesť laborantov a počet spracovaných vzoriek dramaticky rastie. Vďaka našej fotografickej technike. Sme schopní získavať veľmi vyvážené výsledky a verím, že kvalita našej práce zaznamenala významný pokrok.

Moja kniha „Posolstvo vody“, ktorá bola vydaná v júni 1999, sa stala svetovým bestsellerom. Do januára 2005 vyšla v 32 jazykoch a vzbudila obrovský záujem ľudí na celej zemeguli. V súčasnej dobe dostávam pozvánky na prednášky po celom svete. Doteraz som navštívil do 150 miest v 30 krajinách.

Ako sa to mohlo stať? Zo začiatku ma to tak prekvapovalo, že som o príčinách takého záujmu nebol schopný uvažovať. Avšak po stretnutiach a rozhovoroch s množstvom ľudí z najrôznejších miest, prečítaní veľkého počtu e-mailov a dopisov už poznám odpoveď. A čím viac tomu prichádzam na princíp, tým viac si uvedomujem význam svojej práce. Často sa chvejem zodpovednosťou a pociťujem ohromné bremeno svojho poslania.

Uvádzam tu niektoré príčiny veľkej popularity mojeho diela, ako som sa ich dozvedel od ľudí, ktorí navštívili moje prednášky, alebo si so mnou dopisovali:

 • Spoločný jazyk, ktorý ľudia od nepamäti hľadajú sa nachádza vo vodných kryštáľoch.
 • Voda má schopnosť nás informovať o našich problémoch a prebúdza naše podvedomie.
 • Z kryštáľov vody môžeme odhaliť pôvod, zmysel a význam univerzálneho jazyka.
 • Tieto experimenty nám pomáhajú pochopiť, prečo hudba lieči a ukazujú nám, že obrazy, sochy a iné umelecké diela majú naozaj hlbší význam.
 • Toto dielo nám pomáha pochopiť, prečo existuje alternatívne liečenie a prečo býva tak účinné.
 • To čo vidíme v kryštáloch vody, v nás upevňuje presvedčenie, že voda je pre život nepostrádateľná.
 • Kniha „Posolstvo vody“ nám pomáha porozumieť viere a modlitbe a prbúdza v nás hlbšie porozumenie vzťahu človeka a kozmu.
 • Kryštály vody nám umožňujú porozumieť povahe energie a mnohovrstevnosti bytia.
 • Vďaka tejto práci sme sa o krôčik priblížili k porozumeniu otázok, ktoré si ľudstvo od nepamäti kladie: odkiaľ prichádzame, prečo sme tu a čo sa s nami stane keď zomrieme.

Okrem toho som od rôznych ľudí počul, že názory uvedené v knihe „Posolstvo vody“ skutočne platí v bežnom živote. Títo ľudia sú najrôznejších profesií a z takmer všetkých oborov ľudských činností: zo školstva, poľnohospodárstva, medicíny, ekológie, potravinárskeho a textilného priemyslu atď.

Pred dvoma rokmi sa narodilo moje prvé vnúča. Je samozrejme roztomilé a ľúbezné. (Nemajte mi za zlé, že tu zverejňujem jeho súkromné fotografie) Raz ma napadlo, v akom stave bude svet, keď dospejú vrstovníci mojeho vnuka. Uvedomil som si, že nemôžeme nechať veci tak ako sú. A tak som si za leitmotív tejto knihy zvolil modlitbu, čo je niečo, čo dnes všetci potrebujeme ako soľ. Pevne verím, že modlitba pomôže svet zbaviť vojen a terorizmu.

Keď som o tom premýšľal hlbšie, uvedomil som si, že modlitba je najúčinnejšia, keď každý znásobí svoju energiu lásky tým, že si predstaví, ako všetci ľudia žijú v mieri. Na to som prišiel keď som vode kládol otázky.

Z tohto dôvodu som túto knihu nazval „Voda a liečivá sila modlitby“. Najskôr sa musíte rozžiariť pozitívnymi, láskyplnými vibráciami. Aby ste toto dosiahli, musíte sa naučiť milovať predovšetkým sami seba, mať sa v úcte a dokázať poďakovať sami sebe. Potom bude každá z týchto vibrácií vyslaná do kozmu a úchvatná symfónia tejto harmonickej vibrácie zaplaví našu planétu vlnami, podobnými tým, ktoré ochraňujú náš život, darovaný nebesami.

To je moje posolstvo ako „vyslanca“ vody

Masaru Emoto

Posledná úprava ( 14. 04. 2014 )
 
Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
 • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
 • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
 • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
 • vzostup.sk - vzostup.sk
 • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
 • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
 • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
 • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuDovoľte si prijímať
Dovoľte si prijímať
Dovoľte ostatným, aby vás zahrnuli láskyplnou starostlivosťou.
 
Príbeh vody
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.