Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Voda vo svete

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Súvisiace články

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Dažďové kvapky


svoradov-pramen- 9

Voda vo svete
Konverzácia s Bohom o tráve, vode a pôde Tlačiť E-mail
29. 07. 2014
Jedného dňa sa Boh spýtal Sv. Františka: František, ty vieš všetko o záhradách a prírode, čo sa to deje tam dole na zemi? Čo sa to stalo púpavám, fialkám, sedmikráskám a tým ďalším veciam, ktoré som pred vekmi vysadil? Mal som perfektný bezúdržbový záhradný plán. Tie rastliny rástli v akejkoľvek pôde, vydržali sucho a hojne sa samy množili. Nektár z dlhotrvajúcich kvetov priťahoval motýle, včely a kŕdle spevavých vtákov. Očakával som teda, že už uvidím krásne záhrady plné farieb a kvetov. Ale všetko čo vidím, sú zelené fľaky ...
Posledná úprava ( 29. 07. 2014 )
Celý článok...
 
Kryon - modlitba k vode Tlačiť E-mail
11. 04. 2014
Vaše telo sa skladá z vody. Všeobecne sa dá povedať, že vaše telo tvorí iba voda združená do rôznych energetických foriem. Táto voda obsahuje všetko, čo je potrebné k vášmu životu. Obsahuje však aj niečo naviac a to je po generácie prenášaná vibrácie duality. Vaša voda už nie je tou, ktorou bola kedysi a ktorá vytvárala žiarivé fyzické telo. A priamo súvisí aj s vodou Lady Gaia.
Posledná úprava ( 29. 07. 2014 )
Celý článok...
 
Film o vode "VODA" Tlačiť E-mail
02. 05. 2011
Film o vode: Tu si môžete pozrieť dokumentárny film "Voda" a pochopiť, akým spôsobom vytvárame každú sekundu svoju bežnú realitu. Tiež prečo každá vaša myšlienka, pocit, či motivácia ihneď ovplyvní všetko živé i zdanlivo neživé, bez ohľadu na vzdialenosť.

Posledná úprava ( 16. 04. 2013 )
Celý článok...
 
Kiesha Malá Babička Litlle GrandMother hovorí o roku 2011 Tlačiť E-mail
17. 03. 2011
Kiesha Malá Babička Litlle GrandMother hovorí o roku 2011S príchodom nového roka sa stane veľa úžasných vecí, rovnako ako zažijeme aj veľa ťažkých situácií, o ktorých s vami chcem dnes hovoriť. V tomto novom roku sa od nás veľa očakáva a prichádza veľa ťažkých situácií. Energie sa stále zvyšujú, stále častejšie sledujeme katastrofy. Ak ste schopní utvoriť si o tom ucelenú predstavu, máte obrovskú príležitosť posunúť sa cez svoje srdce, spolu s ostatnými pozdvihnúť svoje vibrácie a nepodľahnúť negatívnym veciam, ktoré sa teraz dejú. Na druhej strane je veľmi jednoduché prejaviť súcit, ísť do srdca a pokúsiť sa uchovať si svoje vysoké vibrácie. kiesha-mala-babicka-hovori-o-roku-2011-vo-februari-2011
Posledná úprava ( 17. 05. 2011 )
Celý článok...
 
Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012 Tlačiť E-mail
25. 01. 2011
Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012, prednáška v Zurichu, november 2010.
Žijeme v magickej dobe. V najúžasnejšom čase, ktorý kedy bol na planéte Zemi. Zem se znovuzrodí vo svojej plnej sláve svojeho nebeského Ja. Zmena už začala. A my budeme mať možnosť v tomto období dosiahnuť osvietenie. Máme len dva roky na to aby sme zmenili to akí sme.
kiesha-crowther-mala-babicka-hovori-o-roku-2012-v-novembri-2010
Posledná úprava ( 17. 05. 2011 )
Celý článok...
 
Nová realita, nový svet Tlačiť E-mail
11. 11. 2010
Inspirace pro zítřejší Mistrovskou bránu 11.11.2010, kdo z vás to tak ucítí, tak se prosím přidejte, můžeme si začít promítat novou realitu právě teď a tady a vytvořit tak krásnou budoucnost pro nás i planetu.
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
Liečba vodou. Voda, zdroj života. Tlačiť E-mail
18. 05. 2010

Liečba vodou. Voda, zdroj života. Reportér Mike Adams bol zrejme posledným novinárom, ktorý s Dr Batmanghelidjom, autorom knihy Water for Health, For Healing, For Life (Voda pre zdravie, liečbu, život) urobil exkluzívny rozhovor. Dr Batmanghelidj už nežije. Bol tiež zakladateľom National Association for Honesty in Medicine (Národná asociácia pre čestnosť v medicíne) a autorom knihy Your Body's Many Cries For Water (Mnohé volanie vášho tela po vode). Uvádzame skrátenú časť rozhovoru.

Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
Hooponopono Tlačiť E-mail
15. 05. 2009

Tu sú dva osvedčené spôsoby ako, uzdraviť seba samého (alebo kohokoľvek iného) od čohokoľvek za pomoci ho’oponopono. Zapamätajte si, že to, čo vidíte u druhých ľudí, je tiež aj vo vás samotných, takže celé liečenie je liečbou seba samého. Nikto iný nemôže tieto činnosti urobiť, len vy. Celý svet je doslova vo vašich rukách.

Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
Voda v mailoch Tlačiť E-mail
02. 03. 2009
Ako sa posiela voda cez internet. Dostal som e-mail a v ňom pripojený súbor voda.pps Niekto si dal dosť námahy aby doňho uložil 50 zozbieraných pekných fotiek o vode. Detaily vody, aj krásne zábery krajiny s vodou.
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
Sladké more v Macedónsku Tlačiť E-mail
10. 12. 2007

Jazero je fantastické, krásna číra voda, štrková pláž. Medzi okrúhlymi kameňmi občas vidno drobné žabky. Asi tri metre od nás z vody vykukol had, hneď ako nás zbadal zmizol pod vodou a vynoril sa o meter ďalej od brehu. Pravdepodobne užovka loviaca žabky, o aj tak by nás na tom mieste už do vody nikto nedostal.

Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
Ruže, botanika a pestovanie ruží Tlačiť E-mail
09. 12. 2007

Ruže možno rozdeliť na tzv. divé ruže a hybridy vzniknuté zámerným alebo náhodným krížením. Nám najznámejšia je ruža šípová (Rosa canina). Hybridov je asi 10 000 s náročnou systematikou. Pre poriadok sa hybridné ruže členia na tzv. staroveké alebo antické ruže a nové tzv. čajové ruže

Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
História využitia ružovej vody Tlačiť E-mail
01. 12. 2007

Objavitelia výroby ružovej vody, Peržania, ju využívali takmer univerzálne nielen na liečbu, ale i v kulinárstve. Tento zvyk pridávať ju do jedla sa preniesol z Orientu do Európy vo Viktoriánskej dobe. Orientálne kuchárske recepty využívajú ružovú vodu s obľubou dodnes.

Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
Celý článok...
 
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuDovoľte si prijímať
Dovoľte si prijímať
Dovoľte ostatným, aby vás zahrnuli láskyplnou starostlivosťou.
 
Príbeh vody
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.