Menu Content/Inhalt
Voda O Vode

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Kto je Online

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


Martinská studnička 4


Pramen-Pivonkova- 6

Tlačiť E-mail
15. 11. 2007

Derivačný kúpeľ - zdravie zadarmo

Derivačný kúpeľ je prirodzená liečebná a preventívna metóda.

Uzdravujúca<br/>sila vody
Uzdravujúca
sila vody
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Táto mimoriadne jednoduchá prirodzená metóda je založená na jemnom umývaní pohlavia studenou vodou. Derivačný kúpeľ je prírodná metóda založená na pozorovaní prirodzeného správania zvierat, ktoré sa dokážu takto samé liečiť. Derivačný kúpeľ zbaví vaše telo všetkého balastu, odstráni bolesti, vyčistí pleť, vylieči aj tie najťažšie ekzémy.

Skúsenosti ľudí s aplikáciou derivačného kúpeľa

Som nadmieru spokojná a hlavne vyskúšala som derivačný kúpeľ podľa návodu a po takmer dvoch mesiacoch môžem zodpovedne povedať, že mi prestali vypadávať vlasy (kaderníčka sa ma pýtala s čím si hnojím vlasy, že ich mám oveľa hustejšie). Prestali sa mi štiepať nechty na rukách (vyskúšala som nielen lieky, ale aj rôzne kúry no nič nepomohlo). Cítim sa oveľa ľahšia schudla som síce len necelých 5 kilogramov, ale verím, že to bude ešte lepšie. V knihe sú príklady na rôzne choroby, kde derivačný kúpeľ pomohol a dnes s odstupom času a praxe s ním musím konštatovať, že je to naozaj tak. Vrele doporučujem úplne každému, aby si knihu Uzdravujúca sila vody, prečítal a hlavne vyskúšal derivačný kúpeľ a tým sa zbavil balastu.

Vyskúšala som uzdravujúcu silu vody a stále v tom pokračujem. Po necelých dvoch mesiacoch pravidelných studených kúpeľov môžem konštatovať, že mi prestali vypadávať vlasy, prestalo úplné štiepanie nechtov, z ktorých som bola nervózna, cítim sa oveľa ľahšia, aj keď na váhe som stratila necelých 5 kilogramov, zlepšil sa mi spánok a verím, že to bude stále len lepšie. Doporučujem úplne každému a hlavne je potrebné vyskúšať derivačný kúpeľ, ktorý je zadarmo.

Robím derivačný kúpeľ 1 1/2 mesiaca, v prvom mesiaci ráno 10 min. a v druhom mesiaci som zvýšila na 15 min. Som ale odhodlaná vydržať a uvažujem nad tým, že skúsim 15 min. ráno aj večer (som asi dosť netrpezlivá). Fakt by ma zaujímalo, prečo má niekto pozitívne prejavy už po dvoch týždňoch a niekto ani po šiestich. Mám dojem, že derivčný kúpeľ musí každý podľa návodu v knihe robiť rovnako a nemôže pri tom urobiť chybu. Musím povedať, že po ďalšom mesiaci robenia derivačných kúpeľov som už výrazne spokojnejšia. Spozorovala som, že sa mi obnovuje sklovina na zuboch, ktorá bola predtým výrazne poškodená a odkryté krčky zubov sa postupne začínajú opäť zakrývať vďaka spevňujúcim sa ďasnám. Celkovo mám pocit, že aj ostatné svalstvo sa spevňuje. Rozhodne sa oplatí trpezlivo čakať a výsledok sa určite dostaví.

Každý organizmus je iný, možno záleží aj od jeho zanesenia. Ja si robim derivačnú kúpeľ iba raz denne, resp. večer 10 minút. Myslím, že na mňa celkom dobre vplýva. Od operácie (ženské veci) som stále cítila takú rezavú bolesť v podbrusku, stále som mala zapálené močové cesty, preto som aj trochu váhala či mám začať s derivačným kúpeľom. Predsa len studená voda na takéto problémy nemusí spraviť dobre, ale vyskúšala som to a tieto bolesti prestali.

Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuNestrácajte nádej
Nestrácajte nádej
Nestrácajte nádej. Vaše sny sa plnia. Každú chvíľu sa stane zázrak, tak sa nevzdávajte.
 
Príbeh vody
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.