Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Voda a zdravie arrow Energia z ľadu

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


Voda v mailoch 7


Vodička v e-mailoch 2

Energia z ľadu Tlačiť E-mail
08. 03. 2009
Ľadová voda 3
Ľadová voda 3
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso Už v staroveku za najlepšiu pitnú vodu považovali ľadovcovú vodu z vysokých hôr a akvaduktmi ju dopravovali do miest. Biologický účinok ľadovcovej vody si prví všimli polárni bádatelia, ktorí zaznamenali búrlivý rozvoj života na okrajoch topiacich sa ľadovcov. Aj vo vysokohorských oblastiach, kde je po celý rok chladno a často zamračené, sa živé organizmy rozvíjajú veľmi intenzívne.

Energia z ľadu

Chcete zahnať smäd pohárom ľadového nápoja? Voda z ľadu v sebe skrýva viac než len osvieženie.

Biologický účinok ľadovcovej vody

Voda v kryštáli
Voda v kryštáli
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso
Energia z ľadu
Energia z ľadu
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso
Ľad a voda v pohári
Ľad a voda v pohári
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso
Ľadová voda 5
Ľadová voda 5
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Už v staroveku za najlepšiu pitnú vodu považovali ľadovcovú vodu z vysokých hôr a akvaduktmi ju dopravovali do miest. Biologický účinok ľadovcovej vody si prví všimli polárni bádatelia, ktorí zaznamenali búrlivý rozvoj života na okrajoch topiacich sa ľadovcov. Aj vo vysokohorských oblastiach, kde je po celý rok chladno a často zamračené, sa živé organizmy rozvíjajú veľmi intenzívne. Veľké biele motýle obsypali svah na hranici náhle sa topiaceho snehu v Sagatinských horách na území bývalého Sovietskeho zväzu. Motýle pili vodu napriek tomu, že jej teplota bola takmer O °C. Žiadny motýľ sa nenapil z dolnej časti svahu, ktorý bol zohriaty lúčmi slnka.

Profesor Zverev neďaleko Alma-Aty spozoroval, že po víchrici, ktorá všetko pokryla snehom, mnoho drozdov pilo vodu, ktorá vyrážala spod snehu. Aj domorodci napájali unavené kone vodou z roztopeného ľadu. Dr. A. Vries z USA so skupinou výskumníkov zistil, že isté ryby v Antarktíde rastú v ľadovej vode rýchlejšie ako ryby v teplejších vodách. Obrovské tučniaky žijú v Antarktíde na hranici južného polárneho kruhu v prostredí roztápajúcich sa ľadovcov, kým menšie tučniaky sa zdržiavajú v teplejšej vode. V Azerbajdžane zavlažujú vodou z ľadovcových končiarov územie popretkávané tisíckami kilometrov kanálov, ktoré vdýchli život vyprahnutej stepi. Olivové sady a pomarančovníky tvoria nádherný obraz krajiny.

Hunzovia považujú ľadovcovú vodu za elixír mladosti

Kilometrami zavlažovacích kanálov zvádzajú vodu z topiacich sa ľadovcov aj Hunzovia a menia kamenistú pôdu na rajský sad. Úbočia severného Pakistanu pod Pamírom, v údolí rieky Hunza, sú plné zeleniny, obilia a marhuľových stromov. Potomkovia gréckych vojakov, zbehov z výpravy Alexandra Veľkého do Indie pred 2300 rokmi, ktorých tam žije asi 40 000, sú považovaní za najzdravší národ, dožívajúci sa vysokého veku. I keď treba brať do úvahy ich striedme stravovanie s množstvom ovocia a zeleniny, niektorí odborníci vidia príčinu ich dlhovekosti práve v ľadovcovej vode, ktorú považujú za elixír mladosti. Vysokého veku - okolo 100 rokov - sa dožívajú aj Jakuti. Ich strava je tiež skromná, nemajú studne ani vodovody a vodu získavajú z rozsekaných a rozpustených ľadovcov.

zdroj: Ing. Peter Koštúr, Informačné centrum zdravia
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuDovoľte si prijímať
Dovoľte si prijímať
Dovoľte ostatným, aby vás zahrnuli láskyplnou starostlivosťou.
 
Ako jesť podľa nášho zdravia, Sezóny a Počasia
Stravovanie podľa sezóny a ročného obdobia, zdravia Voda o Vode uvádza: Konštitučná dietetika alebo ako jesť podľa seba ;-) Stravovanie s ohľadom na náš zdravotný stav, ročné obdobie, počasie, individuálnu konštitúciu.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.