Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Voda a zdravie arrow Ľadovcová voda ako liek

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


vystrihaná Svoradova studnička


Sladké more v macedónsku

Ľadovcová voda ako liek Tlačiť E-mail
11. 03. 2009
V severských krajinách bola ako liečebná prax zaužívaná ranná prechádzka po čerstvom snehu a po zarosenej tráve. Sibírski šamani odporúčali poliať sa ráno tromi vedrami ľadovej vody. Lekári v starom Tibete podávali pacientom ľadovcovú vodu.

Ľadovcová voda ako liek

V severských krajinách bola ako liečebná prax zaužívaná ranná prechádzka po čerstvom snehu a po zarosenej tráve. Sibírski šamani odporúčali poliať sa ráno tromi vedrami ľadovej vody. Lekári v starom Tibete podávali pacientom ľadovcovú vodu.

Liečebné využitie vody z roztopeného ľadu

Aj v našich končinách sa naši predkovia kúpali v riekach, keď sa rozpúšťali ľady, a polievali sa studenou vodou. V jednom švajčiarskom sanatóriu dr. Rollier už pred niekoľkými desaťročiami liečil pacientov dažďovou vodou a vodou z roztopeného snehu. Profesor O. A. Lastkov z Doneckého lekárskeho inštitútu skúšal vodu z ľadu na pacientoch trpiacich bronchiálnou astmou. Zistil, že pri stredne ťažkých záchvatoch nebolo potrebné použiť lieky. Klinické pokusy ukázali, že napr. aj pooperačné obdobie pacientov prebiehalo s menšími komplikáciami, ak pacienti užívali ľadovcovú vodu izbovej teploty 3 - 4 krát denne počas 30 dní, pol hodinu pred jedlom v dávke 1 % hmotnosti pacienta. V závere liečenia sa dávka znížila na polovicu. Podľa Ústredného vedecko-výskumného laboratória I. moskovského inštitútu A. A. Koroľova je biologická aktívnosť vody z roztopeného ľadu nesporná a nemôže poškodiť zdravie človeka. Slovenský lekár P. Viskup vo svojej knihe Zdravodná biblia (1941), hovorí, že voda z marcového snehu je očným liekom používaným aj u nás.

Ľadová štruktúra vody a choroby

Biofyzikálne výskumy ukázali, že časť vody v živom organizme má rovnakú štruktúru ako ľad, teda má vyššiu štruktúrnu usporiadanosť ako obyčajná voda. Táto „ľadová“ štruktúra umožňuje, aby v organizme prebiehali životné biofyzikálne a biochemické reakcie. Nedostatok takejto „ľadovej“ štruktúry v organizme vedie k vzniku chorôb. Ľadovcová voda je stimulátorom pre množenie „ľadovej“ štruktúry vody v organizme. Takto štruktúrovanú vodu obsahuje aj ovocie a zelenina. Ľadovcová voda je podľa predbežných výsledkov aj dobrým prostriedkom na liečenie srdca. Rozpúšťa tromby v koronárnych cievach, zlepšuje krvný obeh po trombózach dolných končatín, uľahčuje liečenie kŕčových žíl a účinne pôsobí aj proti patologickej obezite.

zdroj: Ing. Peter Koštúr, Informačné centrum zdravia
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuDovoľte si prijímať
Dovoľte si prijímať
Dovoľte ostatným, aby vás zahrnuli láskyplnou starostlivosťou.
 
Ako jesť podľa nášho zdravia, Sezóny a Počasia
Stravovanie podľa sezóny a ročného obdobia, zdravia Voda o Vode uvádza: Konštitučná dietetika alebo ako jesť podľa seba ;-) Stravovanie s ohľadom na náš zdravotný stav, ročné obdobie, počasie, individuálnu konštitúciu.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.