Menu Content/Inhalt
Voda O Vode
Ľadovcová voda vo fľaši
11. 03. 2009
Ľadovcovú vodu možno pripraviť aj v domácich podmienkach. Takto pripravená voda má minimálne dvojnásobok bioenergie obyčajnej vody. Príprava ľadovcovej vody je nenáročná a lacná.

Ľadovcová voda vo fľaši

Príprava ľadovcovej vody doma

Ľadová voda 2
Ľadová voda 2
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso
Ľadovce a voda 1
Ľadovce a voda 1
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso
Ľadovce a voda 3
Ľadovce a voda 3
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso
Ľadovce a voda 4
Ľadovce a voda 4
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Ľadovcovú vodu možno pripraviť aj v domácich podmienkach. V otvorenej nádobe zohrejeme vodu na 90 - 95 °C, aby sa vyparil vzduch i chlór, ktoré znižujú jej bioenergiu. Horúcu vodu vlejeme do pevnej fľaše z umelej hmoty - môžeme použiť napr. fľašu z octu, ktorú sme predtým dobre vypláchli horúcou vodou. Fľašu uzavrieme, rýchlo ochladíme studenou vodou a vložíme do mrazničky, aby zamrzla. Potom ju vyberieme a necháme v uzavretej fľaši na mieste, kde nemá prístup slnečné svetlo. Neohrievame, lebo bioenergia takejto vody sa stráca pri teplote nad 37 °C.

Význam pitia ľadovcovej vody

Ľadovcová voda sa odporúča piť denne 2 - 3 poháre pol hodinu pred jedlom. Fľašu zakaždým dobre uzatvoríme. Takto pripravená voda má minimálne dvojnásobok bioenergie obyčajnej vody. Meraním pomocou bioindikátora ľadovcová voda vykázala bioenergiu na úrovni čerstvo pripravenej jablčnej šťavy. Pri meraní rôznych vôd najväčšiu bioenergiu - až dvojnásobok ľadovcovej vody - vykázala voda z pútnického miesta Lurdy. Bioenergiu vyžarujú ľudia, zvieratá, rastliny i potraviny. Čím je potravina zdravšia pre ľudský organizmus, tým viac bioenergie vyžaruje. Zaužívané pridávanie kociek ľadu do nápojov má nielen chladiaci účinok, ale zvyšuje aj bioenergiu nápoja. Príprava ľadovcovej vody je nenáročná a lacnejšia ako rôzne sladené nápoje, ktoré oberajú organizmus najmä o vápnik.

zdroj: Ing. Peter Koštúr, Informačné centrum zdravia
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >