Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Voda a zdravie arrow Očista tela a Voda

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


Jazierko park Nitra


Morská záhrada

Tlačiť E-mail
08. 10. 2007

Očista tela a Voda.

Úloha vody pri očiste tela.

Očista tela a voda
Očista tela a voda
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Dostatok vody na pitie v bežnom dennom zhone sa asi každému z nás dosť ťažko dodržiava. Treba si však uvedomiť že bez dostatku vody sa odpadové látky dostávajú z tela von veľmi ťažko. Je to jeden z hlavných dôvodov prečo sa potom usadzujú v rôznych orgánoch našeho tela.

Mladý a zdravý človek má dostatok energie a ochranných látok, aby sa sám bez zvláštnej pomoci očistil od všetkých odpadov a škodlivín v tele. S pribúdajúcimi rokmi začína viaznuť doteraz harmonická súhra našich žliaz a orgánov. Tieto sa vďaka zlému zloženiu potravín a prejedaniu stále viac rozlaďujú a zhoršuje sa činnosť celého tráviaceho traktu, ktorý sa skladá z 21 orgánov. Zo zlej činnosti žalúdka a čriev sa znečisťuje krv. V cievach sa ukladajú odpadové látky, hlavne cholesterol a anorganický vápnik pričom sa cievy stávajú nepriechodné. V kĺboch sa usadzujú vápenaté soli, ktoré sa zúčastňujú na vniku arteriosklerózy, artrózy, infarktu, mozgových príhodách, reumy, chorobách prostaty a rakoviny. Všetko toto je príčinou až 90% všetkých chorôb. Je preto potrebné sa o svoje telo starať a udržiavať ho v čistote a zdraví.

Očista tela.

Očista tela a voda
Očista tela a voda
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Je veľmi pozoruhodné, že skoro všetci vieme, ako má telo vyzerať čisté zvonku a čo všetko k tomu denne musíme vykonávať. K očiste tela zvonku potrebujeme v prevážnej miere vodu. No na vnútornú detoxikáciu organizmu akoby sme zabúdali. Asi to bude tým že si dovnútra tela bežne nevidíme. Až bolesti rôznych častí tela nás začínajú upozorňovať na zanedbanú detoxikáciu organizmu.

Vplyv vody na detoxikáciu organizmu.

Očista tela a voda
Očista tela a voda
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Existuje množstvo spôsobov a receptov na vyčistenie vnútorných orgánov a takmer pri všetkých hrá významnú úlohu práve voda. Voda je médium, ktoré pomáha odpadové látky dostať von s tela. A preto jej kvalita, čistota a množstvo vody je dôležitý faktor ovplyvňujúci úspešnosť očisty tela. Potom záleží už len na nás ktorý spôsob si vyberieme ako najvhodnejší, najjednoduchší a najúčinnejší.

Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuNestrácajte nádej
Nestrácajte nádej
Nestrácajte nádej. Vaše sny sa plnia. Každú chvíľu sa stane zázrak, tak sa nevzdávajte.
 
Ako jesť podľa nášho zdravia, Sezóny a Počasia
Stravovanie podľa sezóny a ročného obdobia, zdravia Voda o Vode uvádza: Konštitučná dietetika alebo ako jesť podľa seba ;-) Stravovanie s ohľadom na náš zdravotný stav, ročné obdobie, počasie, individuálnu konštitúciu.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.