Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Voda a zdravie arrow Očista tela a Voda
08. 10. 2007

Očista tela a Voda.

Úloha vody pri očiste tela.

Očista tela a voda
Očista tela a voda
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Dostatok vody na pitie v bežnom dennom zhone sa asi každému z nás dosť ťažko dodržiava. Treba si však uvedomiť že bez dostatku vody sa odpadové látky dostávajú z tela von veľmi ťažko. Je to jeden z hlavných dôvodov prečo sa potom usadzujú v rôznych orgánoch našeho tela.

Mladý a zdravý človek má dostatok energie a ochranných látok, aby sa sám bez zvláštnej pomoci očistil od všetkých odpadov a škodlivín v tele. S pribúdajúcimi rokmi začína viaznuť doteraz harmonická súhra našich žliaz a orgánov. Tieto sa vďaka zlému zloženiu potravín a prejedaniu stále viac rozlaďujú a zhoršuje sa činnosť celého tráviaceho traktu, ktorý sa skladá z 21 orgánov. Zo zlej činnosti žalúdka a čriev sa znečisťuje krv. V cievach sa ukladajú odpadové látky, hlavne cholesterol a anorganický vápnik pričom sa cievy stávajú nepriechodné. V kĺboch sa usadzujú vápenaté soli, ktoré sa zúčastňujú na vniku arteriosklerózy, artrózy, infarktu, mozgových príhodách, reumy, chorobách prostaty a rakoviny. Všetko toto je príčinou až 90% všetkých chorôb. Je preto potrebné sa o svoje telo starať a udržiavať ho v čistote a zdraví.

Očista tela.

Očista tela a voda
Očista tela a voda
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Je veľmi pozoruhodné, že skoro všetci vieme, ako má telo vyzerať čisté zvonku a čo všetko k tomu denne musíme vykonávať. K očiste tela zvonku potrebujeme v prevážnej miere vodu. No na vnútornú detoxikáciu organizmu akoby sme zabúdali. Asi to bude tým že si dovnútra tela bežne nevidíme. Až bolesti rôznych častí tela nás začínajú upozorňovať na zanedbanú detoxikáciu organizmu.

Vplyv vody na detoxikáciu organizmu.

Očista tela a voda
Očista tela a voda
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Existuje množstvo spôsobov a receptov na vyčistenie vnútorných orgánov a takmer pri všetkých hrá významnú úlohu práve voda. Voda je médium, ktoré pomáha odpadové látky dostať von s tela. A preto jej kvalita, čistota a množstvo vody je dôležitý faktor ovplyvňujúci úspešnosť očisty tela. Potom záleží už len na nás ktorý spôsob si vyberieme ako najvhodnejší, najjednoduchší a najúčinnejší.

Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >