Menu Content/Inhalt
Voda O Vode

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Súvisiace články

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Kto je Online

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


Martinská studnička 4


Energia vody

Príbeh vody Tlačiť E-mail
01. 12. 2013
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.

PRÍBEH VODY

Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to?

Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.

Pod zemou sa začínate spájať s ostatnými pramienkami vody, vytvárate stále väčší a väčší prúd vody, ktorý sa s istotou pretláča ďalej okolo koreňov, kameňov, presakujete hlbšie cez piesok až kým z vás nie je podzemný tok.

Už vás to pod zemou nebaví, zrazu je vám tesno. Na vhodnom mieste sa prederiete pomedzi hlinu, kamene, štrk a vytrysknete na povrch. Je z vás kryštáľovo čistá studnička. Trbliecete sa a s láskou naberáte slnečnú energiu. Rozbehnete sa dolu brehom, tečiete, žblnkáte, skackáte po kameňoch, kamienkoch a koreňoch stromov rastúcich okolo vás. Každému hovoríte žblnk, žblnk, žblnk, žblnk.... a tešíte sa so svojej cesty.

Už je z vás celkom slušný potok po ceste priberáte k sebe ďalších kamarátov pramienky, pramene, potôčiky, spájate sa a tečiete ďalej dole dolinou cez lesy a lúky. Na každej zákrute, výmoli, skokom z kameňa, obchádzaní prekážok sa vrtíte, skáčete, točíte a naberáte do seba stále viac a viac energie a života. Ste živá voda. Každému s kým sa stretnete odovzdáte kúsok svojej energie a poviete mu svoje príbehy z cesty.

Zrazu padáte do tmy. Neviete čo sa deje. Takýto priestor nepoznáte. Je tu tma, ticho a pravouhlý priestor. Niečo sa na vás sype, štípe to, kovové predmety vás posúvajú ďalej. Dostávate sa do úzkeho ukrúhleho priestoru a niečo vás tlačí ďalej a ďalej, naberáte rýchlosť ale stále je tma. Niekedy sa musíte pretlačiť cez užší priestor, niekedy zatočíte ale väčšinu času idete v tme a rovno. Dlhý čas, kilometre a kilometre v tme, rovno v stiesnenom priestore. Ste ohraničený kovom, plastom, betónom. Občas do vás niečo nasypú, prilejú aby minerály, ktoré sú vo vás rozpustené neupchali cestu ktorou idete.

Všetka energia, ktorú ste v sebe mali už dávno vyprchala. Ostala len beznádej, smútok, tma, slabosť. Ako ináč sa môžete cítiť na ceste tmou a stiesneným priestorom, nekonečné kilometre. Jediné čo do seba dokážete nasať je pach kovu, betónu, plastov, chemikálií a usadenín. A energiu toho bezútešného priestoru. Cesta je stále užšia a užšia a stále častejšie sa rozdeľuje na menšie časti.

Stojíte a čakáte a neviete čo sa deje. Je tma, ticho a okolo seba máte kov, železo, máte z toho nepríjemný pocit. Ste vyčerpaní, plní beznádeje a pochmúrneho pocitu ktorý sa vo vás usadil počas tejto nepríjemnej cesty.

Zrazu sa pohnete a tečiete, vytekáte von na svetlo, tečiete do pohára, džbánu alebo fľaše. Ste bez energie, ale vonku. Akú máte ďalšiu úlohu? Pomôcť? Ako?

STOP. PROSÍM PRESTAŇTE SI UŽ PREDSTAVOVAŤ ŽE STE VODA

Slabšie povahy by si s takouto predstavou mohli ublížiť. Teraz ste to vy a držíte pohár a napúšťate ho vodou z vodovodného kohútika. Ste smädní a chcete piť. Potrebujete vodu aby ste prežili. Potrebujete vodu aby ste si uvarili jedlo, polievku. Potrebujete vodu aby ste sa umyli. Potebujete vodu aby ste si zaplávali. Potrebujete vodu aby ste poliali svet a aby ste mohli žiť.

Umývali ste sa niekedy v čistom potoku? Cítili ste ten nádherný pocit osvieženia, keď ste sa umyli v čistej vode plnej energie. Pili ste vodu z kryštáľovo čistej studničky? Aký to bol pocit? JE TO INÉ, ŽE? Možno to neviete úplne pomenovať, ale je to iné.

Čo môžeme spraviť, aby sme vode, aspoň čiastočne vrátili to čo stratila? V prvom rade sa jej môžeme ospravedlniť. Môžeme jej povedať: prepáč, odpusť, ďakujem ti, ľúbim ťa. Môžeme ju dať na slnko, to jej určite pomôže, trochu slnečnej energie. Na jeseň, v zime a na jar, keď máme v bytoch málo slnka, ju môžeme nechať chvíľu postáť na mandale, orgonitovej platničke, alebo magnete. Môžeme ju naliať do džbánu kde máme vložené drahé kamene, ktoré samé o sebe predávajú vode svoju kvalitu a energiu. Môžeme ju naliať do fľaše na ktorej máme napísané slová: láska, radosť, krása, hojnosť, ďakujem... Je veľa vecí, ktoré môžeme pre vodu urobiť, a vlastne to robíme pre seba!

Japonský vedec Masaru Emoto robil výskumy s vodou a zistil, že voda takto nami ovplyvnená, má zrazu úplne inú kvalitu. Lepšiu a dodáva nám oveľa lepšiu informáciu. Naše telá sú plné vody. Akou vodou ich naplníme?

Voda o Vode ( Juraj Bukera :-)

Tento článok je možné šíriť len tak ako je, bez zmien a úprav, a s uvedením aktívneho zdroja (to znamená, že tu na konci bude linka na zdrojový článok :-)

Posledná úprava ( 17. 09. 2014 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuNestrácajte nádej
Nestrácajte nádej
Nestrácajte nádej. Vaše sny sa plnia. Každú chvíľu sa stane zázrak, tak sa nevzdávajte.
 
Príbeh vody
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.