Menu Content/Inhalt
Voda O Vode

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Kto je Online

Práve je pripojených:
1 Hosť

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


Voda v emailoch 13


Dažďové kvapky

Rozprávková voda Tlačiť E-mail
10. 01. 2008
Voda je čarovný dar stvorený pre tento svet. Je darom života, uhasením smädu, páľavy, ohňa. Je bezpečím, poskytuje nám bezpodmienečné prijatie. Podľa najnovších teórií sa časť vývinu ľudstva spojená s intenzívnym rozvojom mozgu a počiatkom vzpriamenej chôdze odohrala práve vo vode.

Rozprávková voda

Voda je zázračná vec

Voda je dar
Voda je dar
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Čarovný dar stvorený pre tento svet. Je darom života, uhasením smädu, páľavy, ohňa. Je bezpečím, poskytuje nám bezpodmienečné prijatie. Podľa najnovších teórií sa časť vývinu ľudstva spojená s intenzívnym rozvojom mozgu a počiatkom vzpriamenej chôdze odohrala práve vo vode. Tvorí viac ako 3 štvrtiny nášho tela, sme s ňou veľmi tesne spojený, sme z nej.

Zázračné sú aj fyzikálne vlastnosti vody

Studená aj teplá sa drží na povrchu. Najťažšia je, keď má 4 stupne a to umožňuje vodným stvoreniam prežiť v nej aj v zime. Doteraz neprebádané sú však jej životodarné, rozprávkové vlastnosti, jej schopnosť ovplyvňovať život a rast živých organizmov. Zdanlivo čistá, priezračná voda dokáže usmrtiť a zelenkavá alebo ílovo mútna voda dokáže liečiť. A nieje to len tým, čo obsahuje. Rovnaká voda, vystavená pôsobeniu rôznych zariadení alebo ľudí môže, nemeniac svoje chemické a doteraz zistiteľné fyzikálne vlastnosti, pôsobiť životodarne aj život obmedzujúco. Jeden z dôvodov tohoto úkazu sa vysvetľuje zmenou reťazcov molekúl vody a obsahom rozpustených plynov. Kým voda rozpúšťajúca sa z ľadu a pred varom obsahuje plynov menej a reťazce molekúl sú dlhé a pekne usporiadané, varom sa tieto väzby úplne narušia. Takáto voda má síce oveľa lepšie rozpustné vlastnosti ale pre živé organizmy je nevyhovujúca. S tohoto dôvodu sa kvalitné čaje nikdy nezalievajú vriacou vodou. A naopak s tohoto dôvodu sa očistný čaj z prasličky varí dlho, aby sa doň vylúhovalo, uvoľnilo a v ňom rozpustilo čo najviac kremíka a podporujúcich látok.

Živá a mŕtva voda

voda a ľad
voda a ľad
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Ľudia už veľmi dávno prišli na to, že vlastnosti elektrolyticky upravenej vody sa dajú využívať na liečenie. Veľa sa týmto fenoménom zaoberali ruský vedci, od nich som sa to naučil aj ja. Voda sa elektolýzou rozdelí na kyslú a alkalickú. Kyslá obsahuje ťažké ióny a pôsobí proti životu. Okrem iného obsahuje aj tzv. "ťažkú" vodu, deutérium, ktorá dá použiť pri ovplyvnení rakoviny. Naši predkovia ju nazývali mŕtvou vodou. Používali ju na opláchnutie zranených miest, pre jej zázračné vlastnosti ju používame na dezinfekciu. Naopak alkalická, živá voda, pôsobí neuveriteľne, zázračne hojivo. Odkiaľ sa to dostalo do rozprávok, kto poznal v našej dávnej histórii tieto tajomstvá sa môžeme len dohadovať. Isté je, že naši predkovia vedeli aj bez používania počítačov a moderných technológií využívať zázračné sily vody a prírody tak, že im to môžeme závidieť. Možno by sme mohli aj my niečo urobiť, aby sa to neopakovalo.

Zázračná voda

Vločky ľadu
Vločky ľadu
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Vedeli a rovnako vedia priamo vodu ovplyvniť aj ľudia a ostatné živé bytosti. Veľa sa dnes hovorí o zázračnej vlastnosti vody pamätať si. Ľudia sa ju naučili využívať okrem iného v homeopatickej liečbe. Dobrý, dobroprajný človek, inak ovplyvňuje svoje okolie ako namosúrený, zloprajný, o tom asi netreba nikoho presviedčať. Prečo by teda voda v nás, tak ako i voda mimo nášho tela, ako všetko okolo, nereagovala na svet a vzťahy okolo nás?

Vo filme, "čo vlastne vieme" sú prekrásne fotografie reťazcov vody jedného japonského vedca. Porovnávajú bežnú vodu z jazera s vodou ovplyvnenou rôznym spôsobom. Jedna z nich je posvätená mníchom. Je prekrásna, zázračná. Želám si, aby sme mali všetci na celej modrej planéte dostatok tejto zázračnej tekutiny.

Robo Jankovich, Raj v sieti.

Posledná úprava ( 17. 09. 2014 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuNestrácajte nádej
Nestrácajte nádej
Nestrácajte nádej. Vaše sny sa plnia. Každú chvíľu sa stane zázrak, tak sa nevzdávajte.
 
Príbeh vody
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.