Menu Content/Inhalt
Voda O Vode

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Kto je Online

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


Voda v emailoch 16


Ostrov na mori

Rozprávková voda 2 Tlačiť E-mail
10. 08. 2008
Voda má jednu obdivuhodnú vlastnosť, ktorú sme spomínali v predchádzajúcom článku Rozprávková voda, je to schopnosť sa štruktúrovať, spájať sa do reťazcov a ovplyvňovať tým kvalitu života živých organizmov.

Rozprávková voda 2

Voda ako zdroj zdravia a energie

Voda má jednu obdivuhodnú vlastnosť, ktorú sme spomínali v predchádzajúcom článku Rozprávková voda, je to schopnosť sa štruktúrovať, spájať sa do reťazcov a ovplyvňovať tým kvalitu života živých organizmov.

Rieka Nitra Jeseň
Rieka Nitra Jeseň
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Molekuly vody, nachádzajúce sa v živých organizmoch, pozitívne nabitých priestoroch a zámerne aktivované sa spájajú, štruktúrujú do dlhých, pravidelných útvarov. Reťazcov podobných polymérom. Vo fyzickej forme to môže vyzerať podobne, ako veľká snehová vločka. V mraze táto štruktúra spevnie a voda postupne mení skupenstvo. Vytesní plyny a mení svoj tvar i pôsobenie. Dnes je možné sa dostať k vode starej státisíce rokov. Je to väčšinou voda z ľadu ľadovcov, ktorá stuhla v prehistorických dobách. Hoci má aktívna voda často prekvapujúce biologické a liečivé účinky, nie vždy sú jej zdravotné účinky zodpovedne a kriticky propagované.

Veľmi veľa záleží od spôsobu, dĺžky a intenzity použitia. To čo jednému človeku výrazne pomôže, môže u druhého zostať bez odozvy, alebo mať úplne opačný účinok. Rovnováha v našich telách je totiž dlhotrvajúcim stresom a jednostranným narušovaním často výrazne zmenená. Každý organizmus na to reaguje inak a preto aj potrebuje inakšiu pomoc, aby sa do rovnováhy znovu dostal. Netreba žiadnu alchýmiu, stačí dobrá voda, vzduch, pohyb, pôst a radosť. Telo si obnoví rovnováhu, použije pradávne schopnosti nášho organizmu, postupne sa očistí, vylúči nepotrebnú vodu a ostatné látky a zregeneruje všetky funkcie, ktoré neboli fyzicky poškodené. Keď mu v tom nebudeme prekážať, obnoví silu a funkčnosť celého nášho systému.

Dažďová kvapka vody
Dažďová kvapka vody
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Reťazce vody

Živé organizmy prijímajú vodu z vonkajšieho prostredia a čiastočne menia jej vlastnosti. Vylučujú hlavne "použité", rozdrobené molekuly. Zreťazené, biologicky aktívnejšie pôsobiace si pravdepodobne udržiavajú pre svoje fungovanie. Okrem iného aj preto, je pre nás čerstvá šťava z čerstvého ovocia taká osviežujúca. Do nášho organizmu prináša množstvo funkčných reťazcov a telo sa môže zbaviť použitej neaktívnej vody, ktorá zhodou okolností lepšie rozpúšťa soli, usadeniny a "kamene" a odvádza ich s tela. Obdobne pôsobí aj neodšťavená voda obsiahnutá v rastlinných telách, ktorú surovú konzumujeme v šaláte a ovocí. Tepelným spracovaním, mechanickým, svetelným, mikrovlným, alebo chemickou konzerváciou sa môžu vlastnosti vody radikálne zmeniť. Jednými z najsilnejších je dezintegrácia molekúl vody spôsobená ultrazvukom, mikrovlným žiarením a dlhým varom vody. Molekuly akoby sa pripravovali na prechod do iného skupenstva. V pare sú od seba celkom oddelené.

Vo východnej filozofii a medicíne však vedia využívať aj dlho varenú vodu. Vravia, že jedlo a voda prijíma z ohňa energiu materiálu, z ktorého horí. Podobne, ako v starých slovenských príbytkoch aj oni varia polievky niekoľko dní, aby zoslabnutým a starým ľuďom dodali síl.

Sila a energia vody

V raketovom pohone horí vodík s kyslíkom, vzniká voda a uvoľňuje sa obrovská energia v nej ukrytá. Ľudia sa naučili ju uvoľňovať a využívať. Niekedy v prospech a niekedy, vo vodíkovej bombe, v neprospech života. Vytvorili množstvo patentov na využívanie energie vody. Jedným z najzaujímavejších je akustický rozklad molekúl vody patentovaný Stanley Meyerom. Vytvorený ortohydrogen je schopný priamo poháňať zážehový motor. Ďalším je multipalivový procesor - GEED, patentovaný Paulom Pantone. Je schopný využívať magneticky upravenú vodnú paru v zmesi z uhlíkatým palivom. Nijako neupravený zážehový motor je schopný využívať zmesné palivo, až do pomeru jeden diel benzínu ku trom dielom vody. Pravdepodobne slepou uličkou vývoja je vodíkový pohon osobných automobilov, lebo elektrolytická výroba vodíku je veľmi drahá a voľný vodík sa ťažko a nákladne bezpečne uskladňuje.

Voda v pohári
Voda v pohári
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Voda a budúcnosť

Či chceme, či nechceme, voda je forma energie, ktorá nás všade obklopuje, z ktorej sme zložení a ktorú chceme využívať a využívame. Otázkou je, či to robíme tak, že tým prospievame životu na nádhernej modrej planéte teda aj sebe, procesu vývoja všeobecne, alebo neprospievame. Je to otázkou pre náš súčasný život, život budúcich generácií a možno aj našu budúcu existenciu, nech už bude v akejkoľvek forme. Kto povedal, že svojim neuváženým konaním nemôžeme zničiť aj Peklo a Raj?

(Leonardovi Di Caprio sa podarilo natočiť o našom poslaní veľmi zaujímavý dokument - 11. hodina)

Robo Jankovich, Raj v sieti.


Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuNestrácajte nádej
Nestrácajte nádej
Nestrácajte nádej. Vaše sny sa plnia. Každú chvíľu sa stane zázrak, tak sa nevzdávajte.
 
Príbeh vody
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.