Menu Content/Inhalt
Voda O Vode

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Kto je Online

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


Čarovná fontána


Breza

Voda – zázračná tekutina Tlačiť E-mail
21. 03. 2011
Voda – zázračná tekutinaVoda je zázračná látka, ale my k nej väčšinou pristupujeme ako k tej najobyčajnejšej veci. Keď vynechám jej úplne osobitné fyzikálne a chemické vlastnosti, ktoré ani ešte všetky neboli celkom objasnené, tak jej všetkými uznávanou najzázračnejšiou vlastnosťou je to, že je nositeľkou života. Skoro by sa dalo povedať, že tu na Zemi je to život sám. Do budúcnosti môže byť aj vzácna, dokonca sú predpovede, že budúce vojny nebudú o ropu, ale o vodu.

Voda – zázračná tekutina

Voda – zázračná tekutina

Voda je zázračná látka, ale my k nej väčšinou pristupujeme ako k tej najobyčajnejšej veci. Keď vynechám jej úplne osobitné fyzikálne a chemické vlastnosti, ktoré ani ešte všetky neboli celkom objasnené, tak jej všetkými uznávanou najzázračnejšiou vlastnosťou je to, že je nositeľkou života (živá voda). Skoro by sa dalo povedať, že tu na Zemi je to život sám. Do budúcnosti môže byť aj vzácna, dokonca sú predpovede, že budúce vojny nebudú o ropu, ale o vodu.

Aj napriek všetkým uznaniam, ktoré voda dostáva, stále nie je dostatočne ohodnotený jej význam a najmä nie z pohľadu jej komplexného pôsobenia na kompletné deje na Zemi, na celé životné prostredie a tým aj na nás.

Hoci najmä japonský vedec Masaru Emoto vykonal v tejto oblasti, vode veľkú propagáciu (tento článok bol do určitej miery inšpirovaný jeho dielom), stále je voda z pohľadu svojho komplexného pôsobenia nedocenená.

Voda ako energo-informačný nosič

Voda je cenená pre svoju schopnosť spolupôsobiť pri raste takmer všetkého živého, pri tvorbe elektrickej energie a mnohých ďalších pre ľudstvo veľmi dôležitých úžitkových funkcií. Napríklad v poslednej dobe sa na internete objavili informácie, že 1 barel vody obsahuje toľko energie ako 1000 barelov ropy a existujú technológie, ako túto energiu uvoľniť. Bežne sa však takmer úplne zabúda na jej schopnosť fungovať ako energeticko-informačný nosič. Táto jej unikátna vlastnosť výborného nosiča energií a informácií je na jednej strane tj. v prípade pozitívnych energií a informácií úplne nedostatočne využívaná a na strane druhej tj. v prípade negatívnych energií a informácií takmer úplne zabúda. Tam, kde k tomuto zanedbaniu nedochádza, čo býva u prírodných národov, je tento ich niekedy až posvätný prístup k vode zosmiešňovaný. Pritom podľa môjho názoru je posvätný prístup úplne na mieste.

Zloženie vody - chemické, mikrobiologické a energo-informačné

Dnes sa veľa ľudí zaujíma o chemické zloženie vody, obsah baktérií a mikróbov vo vode, či je mäkká alebo tvrdá a pod, ale takmer nikoho nezaujíma, aké energie a informácie nesie. Pritom sa nemusí vôbec ísť len o vodu, ktorú pijeme priamo alebo vo forme čaju, kávy, malinoviek, minerálok, ale aj v pive a iných nápojoch. Aj potraviny, ktoré varíme vo vode, preberajú energie a informácie vo vode obsiahnuté. A tieto energie a informácie sú roznášané do celého tela. Bežne známe sú liečivé, až zázračné účinky energií a informácií obsiahnuté v rôznych posvätných prameňoch a studničkách.

Principiálne sa jedná stále o rovnaký nedostatok. Sme tak naučení (skôr zmanipulovaní) priamym či skrytým materialistickým názorom, že uznávame len tie informácie, ktoré pochádzajú z výsledkov meraní, vážení alebo chemického rozboru. Mechanicko-materialistický prístup nám bráni v prístupe k niekedy oveľa dôležitejším informáciám.

Bolo by zaujímavé, keby bola k dispozícii technológia umožňujúca analýzu energeticko-informačných hodnôt vody. Potom by naozaj mohlo byť pozoruhodné porovnať vodu zo studničky s vodou z vodovodu. Takýto rozbor vody z vodovodu by mohol mať aj nasledujúcu podobu.

Rozbor vody (fikcia :-)

Predmetná voda obsahuje:

 • 5% energie smrti
 • 30% energie strachu
 • 25% energie agresie
 • 20% energie chaosu a disharmónie
 • 20% energie neutrálnej

Samozrejme je tento (úplne bez akýchkoľvek experimentov a znalostí vymyslený) príklad rozboru vody veľmi pritiahnutý za vlasy, totálne negatívne a v tejto podobe sa snáď ani nikde nevyskytujúci (aj keď stopercentne by som si tým istý nebol).

Napriek tomu by bol zaujímavý test, ako by ľudia reagovali, keby takýto rozbor vody z ich vodovodného kohútika obdržali čierne na bielom s pečiatkou Okresnej hygienickej stanice. Takmer nepochybujem, že by väčšina začala hľadať nový zdroj nielen pitnej vody, ale aj vody na varenie a možno aj umývanie tváre, či čistenie zubov. Ale pretože im takýto rozbor nikto čierne na bielom nedá a veriť nejakým šarlatánom, čo si hovoria senzibilovia, predsa nemôžu, tak sa zaujímajú len o ten chemický rozbor (ktorého správnosť a presnosť a význam pre zdravie človeka tiež môže byť diskutabilný).

Čo to je čistá voda?

Viem, že každý nemá ľahký prístup k vode zo studničky alebo k vlastnej studni, ale napriek tomu veľká väčšina ľudí dá prednosť vode z verejného vodovodu pred vodou z vlastnej studne, pretože čo keď v tej ich studni sú nejaké mikróby alebo niečo podobné a predsa si nebudú robiť rozbor každé 3 mesiace, aby mali istotu. A tak ľudia dávajú prednosť vode, ktorá pochádza zo zdroja, ktorý je už sám o sebe znečistený nielen chemicky, ale aj energeticko-informačne, čo je možné vidieť na obrázkoch Masaru Emota. A táto voda prechádza mechanicko-chemickými procesmi čistenia, keď dochádza k ďalšiemu rozbitiu akejkoľvek pôvodnej informácie, ktorú voda získala pri svojom očistnom procese priechodom krajinskými energiami a informáciami, takže jej energeticko-informačná hodnota je v najlepšom prípade nulová. Ak mám použiť prirovnanie, je to ako keď niekto surfuje po Internete a vyberá si to, čo bude čítať podľa toho, či sú písmenká biele na modrom, alebo čierne na bielom (nechcem spochybňovať, že to pre niekoho má význam napr z pohľadu únavy očí) a nezáleží na obsahu textu.

Aký rozdiel je chlórovým bazénom a rybníkom?

Koľko ľudí dáva prednosť kúpaniu vo svojich aseptických bazénoch a do obyčajného rybníka by v živote nevliezli a pritom netušia, ako sa plávaním v rybníku môže človek energeticky posilniť tak, ako v bazéne s mŕtvou vodou, ktorej už pôvodne nízka energeticko-informačná hodnota je ešte rozbíjaná neustálymi prietokmi čistiacimi filtrami a dodávanou chémiou, nikdy nie. Na to, aby človek pocítil ten rozdiel medzi rybníkom alebo riekou a bazénom nemusí byť ani príliš senzibilný. A to už vôbec nehovorím o mori. To mi rozum zostáva stáť, keď počujem, ako ľudia prídu k moru a potom sa kúpu v chlórovanej "sladkej" vode v bazéne 100 m od mora.

Ako sa dá očistiť voda z vodovodu?

Ale aj s vodou z vodovodu sa dá pracovať, dá sa na ňu pôsobiť a dá sa prečistiť (premena vody z vodovodu). Stačí chcieť. Keď si uvedomíme, že ľudské telo je tvorené predovšetkým vodou a že sa dá logicky predpokladať, že voda obsiahnutá v ľudskom tele prijme energie a informácie z vody, s ktorou sa dostávame do styku, či už formou pitia, prijímania potravín či kúpania, tak ľahko pochopíme, že tieto energie nás nemôžu neovplyvňovať. Tak, ako je známe, že človek môže pôsobiť pozitívne mentálne na zvieratá alebo rastliny a dokonca aj neživé veci ako stroje (najmä počítače), zrovna tak je možné pozitívne pôsobiť aj na vodu a ovplyvňovať tak jej energeticko-informačnú hodnotu.

Zem má úžasnú schopnosť vodu očistiť od negatívnych energií a informácií, ktorými ľudstvo väčšinou nevedome vodu znečisťuje. Keď si uvedomíme, koľko negatívnych a disharmonických energií a informácií voda naberie pri svojom prechode "civilizáciou" a ako sa k nám vracia zo studničiek neuveriteľne čistá a energeticky pozitívne nabitá, tak musíme konštatovať, že sa naozaj jedná o zázrak.

Voda má pre Zem podobný význam a funkciu ako krv pre nás a naše telo. Rozvádza energie a čistí celý organizmus Zeme. Je pravda, že aj mnoho ľudí sa aj voči svojmu telu a krvi chová celkom macošsky, ale predsa len majú akési povedomie o tom, čo im neprospieva a v obmedzenej miere sa snažia týmto zlým vplyvom vyhnúť. Bohužiaľ u vody toto povedomie takmer úplne chýba (okrem prístupu tzv. domorodých národov, kde toto povedomie väčšinou je). Preto by sme sa mali snažiť zaobchádzať čo najlepšie nielen s vodou, čo k nám prichádza, ale aj s vodou, čo od nás odchádza.

autor: Miroslav Zelenka

http://www.miroslav-zelenka.cz/cz/nenace/vo - voda - zázračná tekutina (zdroj)

Posledná úprava ( 17. 09. 2014 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
 • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
 • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
 • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
 • vzostup.sk - vzostup.sk
 • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
 • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
 • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
 • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuDovoľte si prijímať
Dovoľte si prijímať
Dovoľte ostatným, aby vás zahrnuli láskyplnou starostlivosťou.
 
Príbeh vody
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.