Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Voda a zdravie arrow Voda - životodárna kvapalina

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


Voda v kryštáli


Masaru Emoto: kryštály vody - večnosť

Tlačiť E-mail
03. 10. 2007

Voda - životodárna kvapalina

Voda a Nostradamus
Voda a Nostradamus
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Aj voda môže mať energetickú rovnováhu, alebo nerovnováhu.

Je totiž veľmi dobrým pamäťovým médiom. Spomeňme si v tejto súvislosti na slávneho proroka Nostradama, ktorý mal vždy pri veštení nohy ponorené vo vode. Keď druhý deň ponoril do tejto vody nohy, získal informáciu, kde pri svojom veštení skončil.

Energetická nerovnováha vzniká pohlcovaním zápornej energie v akejkoľvek forme. Presvečivé svedectvo priniesol aj japonský výskumník Masaru Emoto vo svojej knihe Liečivá sila vody.

Dajme vode správny smer

Pokiaľ dáme vode určitú prietokovú rýchlosť (dynamiku) dostáva silný energetický náboj. Ak ju naviac usmerníme, vzniká voda buď pravotočivá, ktorá tečie v smere hodinových ručičiek a pôsobí JANGOVO, alebo ľavotočivá tečúca proti smeru hodinových ručičiek, ktorá pôsobí JINOVO. Pre zaujímavosť, starí Sumerovia nazývali pravotočivú vodu "Svätou" - živou vodou a používali ju na liečenie.

Vyskúšajte si obidva druhy vody.

Myslím že je vhodné vyskúšať si obidva druhy vody a ich vzájomnú kombináciu. Pre tento účel stočíme záhradnú hadicu do špirály, alebo vyrobíme hadicovú či trubkovú špirálu. Postavíme ju vertikálne a s pomocou malého čerpadla necháme vodu prúdiť raz zhora nadol a potom zdola nahor. Zakaždým vyskúšame jej chuť a ten kto ovláda niektorú z psychotronických pomôcok, ako je kyvadlo, alebo virguľa si môže otestovať kvalitu vody a tiež spôsob jej použitia. Takto upravenú vodu používame na pitie, kúpanie, zalievanie rastlín alebo napájanie zvierat.

Aktivácia vody žiarením a svetlom

Mesiac a voda
Mesiac a voda
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Voda sa dá aktivovať svetlom a žiarením kozmických telies. Napríklad SLNKO jej dodáva silnú, aktívnu energiu. Slnečné žiarenie prenikajúce do studne ovplyvňuje nielen vodu, ale aj ionizuje vzduch a preto sa v studni neudrží nadmerná vlhkosť ani pliesne. Pri ožarovaní vody MESIACOM, je potrebné rozlišovať v akej fáze sa mesiac nachádza. Zistilo sa že voda ovplyvnená ubúdajúcim mesiacom zvyšuje výnos plodín až o 30%. Voda aktivovaná pribúdajúcim mesiacom znižuje výnos plodín o 30%. Voda ožiarená mesiacom v splne, je vhodná na natieranie ekzémov.

Posledná úprava ( 17. 09. 2014 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuNestrácajte nádej
Nestrácajte nádej
Nestrácajte nádej. Vaše sny sa plnia. Každú chvíľu sa stane zázrak, tak sa nevzdávajte.
 
Ako jesť podľa nášho zdravia, Sezóny a Počasia
Stravovanie podľa sezóny a ročného obdobia, zdravia Voda o Vode uvádza: Konštitučná dietetika alebo ako jesť podľa seba ;-) Stravovanie s ohľadom na náš zdravotný stav, ročné obdobie, počasie, individuálnu konštitúciu.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.