Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Voda a zdravie arrow Voda - životodárna kvapalina
03. 10. 2007

Voda - životodárna kvapalina

Voda a Nostradamus
Voda a Nostradamus
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Aj voda môže mať energetickú rovnováhu, alebo nerovnováhu.

Je totiž veľmi dobrým pamäťovým médiom. Spomeňme si v tejto súvislosti na slávneho proroka Nostradama, ktorý mal vždy pri veštení nohy ponorené vo vode. Keď druhý deň ponoril do tejto vody nohy, získal informáciu, kde pri svojom veštení skončil.

Energetická nerovnováha vzniká pohlcovaním zápornej energie v akejkoľvek forme. Presvečivé svedectvo priniesol aj japonský výskumník Masaru Emoto vo svojej knihe Liečivá sila vody.

Dajme vode správny smer

Pokiaľ dáme vode určitú prietokovú rýchlosť (dynamiku) dostáva silný energetický náboj. Ak ju naviac usmerníme, vzniká voda buď pravotočivá, ktorá tečie v smere hodinových ručičiek a pôsobí JANGOVO, alebo ľavotočivá tečúca proti smeru hodinových ručičiek, ktorá pôsobí JINOVO. Pre zaujímavosť, starí Sumerovia nazývali pravotočivú vodu "Svätou" - živou vodou a používali ju na liečenie.

Vyskúšajte si obidva druhy vody.

Myslím že je vhodné vyskúšať si obidva druhy vody a ich vzájomnú kombináciu. Pre tento účel stočíme záhradnú hadicu do špirály, alebo vyrobíme hadicovú či trubkovú špirálu. Postavíme ju vertikálne a s pomocou malého čerpadla necháme vodu prúdiť raz zhora nadol a potom zdola nahor. Zakaždým vyskúšame jej chuť a ten kto ovláda niektorú z psychotronických pomôcok, ako je kyvadlo, alebo virguľa si môže otestovať kvalitu vody a tiež spôsob jej použitia. Takto upravenú vodu používame na pitie, kúpanie, zalievanie rastlín alebo napájanie zvierat.

Aktivácia vody žiarením a svetlom

Mesiac a voda
Mesiac a voda
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Voda sa dá aktivovať svetlom a žiarením kozmických telies. Napríklad SLNKO jej dodáva silnú, aktívnu energiu. Slnečné žiarenie prenikajúce do studne ovplyvňuje nielen vodu, ale aj ionizuje vzduch a preto sa v studni neudrží nadmerná vlhkosť ani pliesne. Pri ožarovaní vody MESIACOM, je potrebné rozlišovať v akej fáze sa mesiac nachádza. Zistilo sa že voda ovplyvnená ubúdajúcim mesiacom zvyšuje výnos plodín až o 30%. Voda aktivovaná pribúdajúcim mesiacom znižuje výnos plodín o 30%. Voda ožiarená mesiacom v splne, je vhodná na natieranie ekzémov.

Posledná úprava ( 17. 09. 2014 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >