Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Voda a zdravie arrow Výplach čriev vodou

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Kategórie


Pramen Pivonkova 4


svoradov-pramen- 7

Tlačiť E-mail
14. 10. 2007

Výplach čriev vodou.

Téma:

Očista hrubého čreva vodou
Očista hrubého čreva vodou
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Očista čriev. Detoxikácia čriev. Voda.

Úloha vody pri očiste čriev.

Vplyv vody na detoxikáciu čriev.

Metódy na očistu čriev.

Výplach čriev

Očista čriev vodou
Očista čriev vodou
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso

Normálne fungujúce črevá sú základným systémom ochrany našeho tela. Zanesené hrubé črevo, obsahujúce zbytky nestrávenej potravy a rôzne kaly, zväčšuje svoj objem a tlačí na bránicu a ďalšie priľahlé orgány. Tieto orgány týmto strácajú svoju funkčnosť a prichádza k ich poruchám a ochoreniam. Pravidelné čistenie čriev by sa malo stať súčasťou pravidelnej starostlivosti o svoje fyzické zdravie. Čisté hrubé črevo je základom pre zdravie a vitalitu človeka.

Návod:

Do 2 litrov prevarenej vody vychladenej na teplotu tela pridáme lyžicu citrónovej šťavy. alebo odvar z harmančeka, ktorý nalejeme do nádoby klystýru. Klystýr si dávame v kľaku s hlavou oprenou o ruky. Dýchame hlboko ústami s uvoľneným bruchom. Násadku a konečník si natrieme olejíčkom alebo masťou. Vodu v črevách držíme čo najdlhšie, prípadne sa otáčame na ľavú a pravú stranu. Klystýr aplikujeme najlepšie ráno od 5 do 7 hodiny, alebo večer pred spaním pri prázdnom žalúdku.

Aplikovať:

Prvý týždeň - denne, druhý týždeň - každý druhý deň, tretí týždeň - každý druhý deň, štvrtý týždeň - každý tretí deň, piaty týždeň - raz do týždňa. Vždy po nejakých oslavách, zabíjačkách a podobne.

Očista čriev od škodlivých baktérií a pliesní

Časté užívanie liekov, kysnutého cesta a mlieka vedie k zamoreniu zažívacieho traktu pliesňami, kvasinkami a baktériami. Tieto parazity prenikajú do sliznice čriev a pritom ich poškodzujú svojou činnosťou. Produkujú dosť jedovatých látok, ktoré pôsobia na náš organizmus tak výrazne, že lekári môžu len ťažko odlíšiť symptómy skutočnej choroby od symptómov činnosti baktérií v črevách. V boji s dysbaktériozou je veľmi účinná liečba cesnakom.

Návod:

Počas jedného až dvoch týždňov jeme jeden strúčik cesnaku, každé ráno nalačno hodinu pred jedlom a dva strúčiky večer dve hodiny po poslednom jedle. Odstránenná infekcia je vtedy, keď sa nám po jedle už žalúdok nenafukuje a prestane vás páliť žáha.

Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuDovoľte si prijímať
Dovoľte si prijímať
Dovoľte ostatným, aby vás zahrnuli láskyplnou starostlivosťou.
 
Príbeh vody
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.