Menu Content/Inhalt
Hooponopono
15. 05. 2009

Tu sú dva osvedčené spôsoby ako, uzdraviť seba samého (alebo kohokoľvek iného) od čohokoľvek za pomoci ho’oponopono. Zapamätajte si, že to, čo vidíte u druhých ľudí, je tiež aj vo vás samotných, takže celé liečenie je liečbou seba samého. Nikto iný nemôže tieto činnosti urobiť, len vy. Celý svet je doslova vo vašich rukách.

Ho´oponopono

Čo je to Ho´oponopono

Ďakujeme za záujem o návod, ako „Nájsť vlastné Ja za pomoci ho’oponopono“


Ako vyliečiť seba (alebo kohokoľvek iného) a objaviť zdravie, šťastie a bohatstvo.Tu sú dva osvedčené spôsoby ako, uzdraviť seba samého (alebo kohokoľvek iného) od čohokoľvek za pomoci ho’oponopono. Zapamätajte si, že to, čo vidíte u druhých ľudí, je tiež aj vo vás samotných, takže celé liečenie je liečbou seba samého. Nikto iný nemôže tieto činnosti urobiť, len vy. Celý svet je doslova vo vašich rukách.

Po prvé je tu Morrnahnina modlitba (zakladateľka tohto nového procesu), o ktorej sa hovorí, že pomohla vyliečiť stovky, ba tisíce ľudí. Je jednoduchá, ale silná:

„Božský Stvoriteľ, Otec, Matka, Syn v jednote ... Pokiaľ sme sa ja, celá moja rodina a príbuzenstvo a všetci moji predkovia v myšlienkach, slovách, činoch a vo svojom jednaní dopustili voči Tebe, Tvojej rodine, Tvojim príbuzným či predkom hocičoho zlého od začiatku stvorenia až do dneska, prosíme Ťa o odpustenie ... Dopraj nám očistenie, uvoľnenie a odstránenie všetkých negatívnych spomienok, blokov, energií a vibrácií a premeň tieto nechcené energie na čisté svetlo ... A tak sa staň.“

Za druhé, spôsob akým Dr. Hew Len rád lieči je, že najskôr hovorí „Prepáč mi“ a „Prosím odpusť mi“. Toto hovoríte, aby ste uznali, že sa niečo – bez toho aby ste vedeli čo – dostalo do vašeho tela alebo mysli. Vôbec neviete, ako sa to tam dostalo a ani to nemusíte vedieť.

Pokiaľ máte nadváhu, jednoducho ste chytili program, ktorý vám ju spôsobuje. Tým, že hovoríte „Prepáč mi“, hovoríte Bohu, že vnútorne odpúšťate komukoľvek a čomukoľvek za to, kto alebo čo vám to prinieslo. Nežiadate Boha aby vám odpustil, žiadate Boha aby vám pomohol odpustiť sebe samým.

Potom opakujete „Milujem ťa“ a „Ďakujem ti“.

Slová „milujem ťa“ rozprúdia zablokovanú energiu. Znovu sa napojíte na Boha. Vzhľadom k tomu, že nulový stav je úplne čistá láska, a je to svet bez hraníc, začínate sa dostávať do tohto stavu tým, že vyjadrujete lásku. Keď po tomto výroku vyslovíte „ďakujem ti“, vyjadrujete vďačnosť. Vyjadrujete vieru, že problém bude vyriešený pre najvyššie dobro všetkých zúčastnených.

Svět bez hranic

Čo sa bude diať ďalej, závisí na Bohu. Môžete cítiť inšpiráciu na nejakú činnosť. Nech už je to čokoľvek, urobte ju. Pokiaľ nie ste si istý, či by ste mali túto činnosť spraviť, použite rovnakú metódu liečenia aj na vašu neistotu. Keď sa očistíte, budete vedieť čo máte robiť.

Hore uvedený spôsob je zjednodušená verzia modernizovaných hlavných metód liečenia pomocou ho'oponopono. Ak chcete lepšie porozumieť celému procesu hľadania vlastného Ja za pomoci ho'oponopono, prihláste sa na seminár. Viď www.hooponopono.org *. Ak chcete vedieť čo Dr. Hew Len a Dr. Vitale robia spoločne, navštívte www.zerolimits.info *.

O tieto informácie sa podeľte, prosím, so svojimi priateľmi.

Ďakujeme Vám. Milujeme Vás.

Dr. Joe Vitale a Dr. Hew Len, autori knihy „Svět bez hranic“

*(Stránky sú v angličtine, ale s pomocou internetového prekladača http://www.google.cz/language_tools?hl=sk môžete získať orientačnú predstavu.)

Milujem Ťa.
Je mi to ľúto.
Prosím odpusť.
Ďakujem.
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >