Menu Content/Inhalt

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Jazierko Agrokomplex 0


Jazierko v parku Nitra

Hooponopono Tlačiť E-mail
15. 05. 2009

Tu sú dva osvedčené spôsoby ako, uzdraviť seba samého (alebo kohokoľvek iného) od čohokoľvek za pomoci ho’oponopono. Zapamätajte si, že to, čo vidíte u druhých ľudí, je tiež aj vo vás samotných, takže celé liečenie je liečbou seba samého. Nikto iný nemôže tieto činnosti urobiť, len vy. Celý svet je doslova vo vašich rukách.

Ho´oponopono

Čo je to Ho´oponopono

Ďakujeme za záujem o návod, ako „Nájsť vlastné Ja za pomoci ho’oponopono“


Ako vyliečiť seba (alebo kohokoľvek iného) a objaviť zdravie, šťastie a bohatstvo.Tu sú dva osvedčené spôsoby ako, uzdraviť seba samého (alebo kohokoľvek iného) od čohokoľvek za pomoci ho’oponopono. Zapamätajte si, že to, čo vidíte u druhých ľudí, je tiež aj vo vás samotných, takže celé liečenie je liečbou seba samého. Nikto iný nemôže tieto činnosti urobiť, len vy. Celý svet je doslova vo vašich rukách.

Po prvé je tu Morrnahnina modlitba (zakladateľka tohto nového procesu), o ktorej sa hovorí, že pomohla vyliečiť stovky, ba tisíce ľudí. Je jednoduchá, ale silná:

„Božský Stvoriteľ, Otec, Matka, Syn v jednote ... Pokiaľ sme sa ja, celá moja rodina a príbuzenstvo a všetci moji predkovia v myšlienkach, slovách, činoch a vo svojom jednaní dopustili voči Tebe, Tvojej rodine, Tvojim príbuzným či predkom hocičoho zlého od začiatku stvorenia až do dneska, prosíme Ťa o odpustenie ... Dopraj nám očistenie, uvoľnenie a odstránenie všetkých negatívnych spomienok, blokov, energií a vibrácií a premeň tieto nechcené energie na čisté svetlo ... A tak sa staň.“

Za druhé, spôsob akým Dr. Hew Len rád lieči je, že najskôr hovorí „Prepáč mi“ a „Prosím odpusť mi“. Toto hovoríte, aby ste uznali, že sa niečo – bez toho aby ste vedeli čo – dostalo do vašeho tela alebo mysli. Vôbec neviete, ako sa to tam dostalo a ani to nemusíte vedieť.

Pokiaľ máte nadváhu, jednoducho ste chytili program, ktorý vám ju spôsobuje. Tým, že hovoríte „Prepáč mi“, hovoríte Bohu, že vnútorne odpúšťate komukoľvek a čomukoľvek za to, kto alebo čo vám to prinieslo. Nežiadate Boha aby vám odpustil, žiadate Boha aby vám pomohol odpustiť sebe samým.

Potom opakujete „Milujem ťa“ a „Ďakujem ti“.

Slová „milujem ťa“ rozprúdia zablokovanú energiu. Znovu sa napojíte na Boha. Vzhľadom k tomu, že nulový stav je úplne čistá láska, a je to svet bez hraníc, začínate sa dostávať do tohto stavu tým, že vyjadrujete lásku. Keď po tomto výroku vyslovíte „ďakujem ti“, vyjadrujete vďačnosť. Vyjadrujete vieru, že problém bude vyriešený pre najvyššie dobro všetkých zúčastnených.

Svět bez hranic

Čo sa bude diať ďalej, závisí na Bohu. Môžete cítiť inšpiráciu na nejakú činnosť. Nech už je to čokoľvek, urobte ju. Pokiaľ nie ste si istý, či by ste mali túto činnosť spraviť, použite rovnakú metódu liečenia aj na vašu neistotu. Keď sa očistíte, budete vedieť čo máte robiť.

Hore uvedený spôsob je zjednodušená verzia modernizovaných hlavných metód liečenia pomocou ho'oponopono. Ak chcete lepšie porozumieť celému procesu hľadania vlastného Ja za pomoci ho'oponopono, prihláste sa na seminár. Viď www.hooponopono.org *. Ak chcete vedieť čo Dr. Hew Len a Dr. Vitale robia spoločne, navštívte www.zerolimits.info *.

O tieto informácie sa podeľte, prosím, so svojimi priateľmi.

Ďakujeme Vám. Milujeme Vás.

Dr. Joe Vitale a Dr. Hew Len, autori knihy „Svět bez hranic“

*(Stránky sú v angličtine, ale s pomocou internetového prekladača http://www.google.cz/language_tools?hl=sk môžete získať orientačnú predstavu.)

Milujem Ťa.
Je mi to ľúto.
Prosím odpusť.
Ďakujem.
Posledná úprava ( 29. 04. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuNestrácajte nádej
Nestrácajte nádej
Nestrácajte nádej. Vaše sny sa plnia. Každú chvíľu sa stane zázrak, tak sa nevzdávajte.
 
Ako jesť podľa nášho zdravia, Sezóny a Počasia
Stravovanie podľa sezóny a ročného obdobia, zdravia Voda o Vode uvádza: Konštitučná dietetika alebo ako jesť podľa seba ;-) Stravovanie s ohľadom na náš zdravotný stav, ročné obdobie, počasie, individuálnu konštitúciu.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.