Menu Content/Inhalt
Voda O Vode arrow Voda vo svete arrow Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Súvisiace články

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Vodička v emailoch 6


Sladké more

Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012 Tlačiť E-mail
25. 01. 2011
Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012, prednáška v Zurichu, november 2010.
Žijeme v magickej dobe. V najúžasnejšom čase, ktorý kedy bol na planéte Zemi. Zem se znovuzrodí vo svojej plnej sláve svojeho nebeského Ja. Zmena už začala. A my budeme mať možnosť v tomto období dosiahnuť osvietenie. Máme len dva roky na to aby sme zmenili to akí sme.
kiesha-crowther-mala-babicka-hovori-o-roku-2012-v-novembri-2010

Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012

Kiesha najmladšia sympatická mladá indiánska šamanka hovorí v Curichu ako sa dostať úspešne do roku 2012
Kiesha Crowther - Little Grandmother "Láska je odpoveďou na všetko."

O roku 2012

Zurich, november 2010

prepis obsahu videa

Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012

Žijeme v magickej dobe. V najúžasnejšom čase, ktorý kedy bol na planéte Zemi. Zem se znovuzrodí vo svojej plnej sláve svojeho nebeského Ja.

Zmena už začala. A my budeme mať možnosť v tomto období dosiahnuť osvietenie. Máme len dva roky na to aby sme zmenili to akí sme.

Sú tisíce kníh o roku 2012 a dozvedeli sme sa z nich veľa rôznych vecí. Ale vy viete, že národ Mayov, jediný národ, ktorý kedy prežil úplný posun, prehovoril len pred niekoľkými mesiacmi. A Mayovia hovoria: „Nebojte sa. Radujte sa vo svojom srdci.“ Pretože to bude krásne. Budeme mať možnosť ako ľudstvo postúpiť vo vývoji a stať sa osvietenými. A keď ste osvietení, zrazu všetky veci dávajú zmysel. A vy žijete zo srdca.

Viete, že teraz používame menej ako tretinu svojeho mozgu? Veľmi skoro nám bude darované jeho plné používanie.

Teraz máme strach len preto, že tieto veci nechápeme. Hneď ako budeme osvietení, všetky veci sa vyjasnia. Nemáme sa čoho báť.

Alejandro, praotec všetkých Mayských národov, povedal, že jediné steny, ktoré okolo seba uvidíme padať, sú steny, ktoré nás držaly vo väzení. Mali by sme sa radovať a byť nadšení a šťastný, že z neho vychádzame.

To, čomu venujete svoju energiu a svoje emócie, sa stane realitou. To je dar všetkým ľuďom. Nech je to čokoľvek, stane sa to pre vás realitou. V nasledujúcich niekoľkých rokoch sa zmení veľa vecí.

Možno sa zatiaľ bojíme, pretože nevieme, čo príde. A tak žijeme v strachu. Ale keď budeme žiť vo svojom srdci, budete nadšení tým čo prichádza. Potom budete žiť radostne. Opakujem, nie je sa čoho báť. Čoskoro uvidíte, že sa celý svet mení na oveľa krajší.

Čoho by ste sa báli? Prichádza nebo na Zem. A my môžeme žiť v nebi. Je to naša voľba. Ak budete žiť vo svojom srdci a budete láskou, budete osvietení a postúpite s matkou Zemou do niečoho vyššieho. To hovorí národ Mayov, ktorý už raz prežil takúto zmenu.

Tá úplná zmena sa odohrá behom niekoľkých minút, veľmi rýchle. Ale bude pár dní úplnej temnoty. V tej dobe je pre nás dôležité zostať vo svojom srdci. Zhromaždite svoje rodiny, jednoducho len buďte plný lásky a zostante kľudní. Nenechajte sa ovládnuť strachom. Všetko bude v poriadku. Až zase vyjde slnko, uvidíte novú Zem. A všetko bude dávať zmysel. Stanete sa osvietení. Postúpite dopredu k novému ľudstvu, ktorému vládne láska.

Veľa ľudí nechápe, ako sa svet posunie. Veľmi sa toho boja, a pýtajú či budú hromadné katastorfy. No nejaké prírodné katastrofy budú. Ale kedy žilo ľudstvo bez prírodných katastrof? K tým prichádza stále.

Planéta Zem má veľmi tvrdý stred. Okolo neho je horúca láva, niečo ako poleva. A zemská kôra leží na tejto láve. A keď sa zmenia póly, nepohne sa to celé, ale stred bude pevne držať, a zemská kôra sa proste pohne. Nebude to také tragické ako si niektorí myslia. Matka Zem sa pohne a posunie sa do svojho dokonalého stavu. A zrazu tu bude skutočné nebo. A my ho uvidíme a budeme v tom stave aj žiť.

Ten posun sa už začal. Póly sa už pohybujú. A na planétu Zem prichádzajú obrovské kvantá energie. Ja vidím energiu a vidím, kedy energia prichádza. Aj naša veda vie zmerať, koľko energie prichádza na Zem. A vedzte, že v poslednom roku sa energia viac ako strojnásobila.

Obrovské množstvá energie prichádzajú na planétu Zem. Prichádzajú v krátkych intervaloch, aby sme mali možnosť prispôsobiť sa im. Niektorí z nás pociťujú vedľajšie účinky príchodu týchto nových energií. To preto, že naše telá sa snažia tieto energie spracovať a stráviť ich.

Keď príde k veľkému posunu, príde na planétu zem veľké množstvo energie. Ale telá tých bytostí, ktoré nevenujú ani trochu času tomu, aby si na tieto energie zvykli, zomrú.

Ale skutočne to už začalo, matka Zem a ľudské telá, majú teraz viac vyššie vibrujúcej energie ako predtým. Veľmi veľa ľudí na zemi si myslí: „To je len historka, ktorú si rozprávajú domorodci už dlho.“ Ale neuvedomujú si, že sa to skutočne deje, teraz. Svet sa mení. Naše telá sa menia. Mení sa aj štruktúra DNA. Je to reálne. My zažijeme tento posun. My sme tí, ktorí budú počas tejto zmeny nažive. A naozaj je to len na nás, aby sme zmenili spôsob akým žijeme.

Ak sa nezmeníme a stále budeme žiť len svojou mysľou a svojím egom, budeme odstránení, pretože zabíjame matku Zem. Naša matka Zem bude ďalej žiť v univerzálnej láske. Ale je na nás, či pôjdeme s ňou, alebo nie. Všetko, čo po nás chce, je aby sme žili v láske. To je všetko. Je to také ľahké. A vaša duša vás vždy vedie správnym smerom. Vždy.

toto video na YouTube: Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012

dalšie videá CZ: Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2012

Posledná úprava ( 17. 05. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuDovoľte si prijímať
Dovoľte si prijímať
Dovoľte ostatným, aby vás zahrnuli láskyplnou starostlivosťou.
 
Príbeh vody
Predstavte si že ste voda! Predstavujete si to? Práve ste spadli z neba a v malých potôčikoch či kvapkách stekáte po kameňoch, tráve, kvetoch, listoch stromov a kríkov - pomaličky vsakujete do zeme. Ste živá voda. Na každom kúsočku tejto cesty do seba nasávate energiu vecí a bytostí po ktorých tečiete.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.