Menu Content/Inhalt
Voda O Vode

Nové


Vodička v e-mailoch 2


Vodička v e-mailoch 1

Súvisiace články

Prihlásenie

RSS novinky

Voda o Vode

Kto je Online

Anketa

Dá sa voda z vodovodu v NITRE piť ?
 

Vodička v emailoch 5


vystrihaná Svoradova studnička

Kiesha Malá Babička Litlle GrandMother hovorí o roku 2011 Tlačiť E-mail
17. 03. 2011
Kiesha Malá Babička Litlle GrandMother hovorí o roku 2011S príchodom nového roka sa stane veľa úžasných vecí, rovnako ako zažijeme aj veľa ťažkých situácií, o ktorých s vami chcem dnes hovoriť. V tomto novom roku sa od nás veľa očakáva a prichádza veľa ťažkých situácií. Energie sa stále zvyšujú, stále častejšie sledujeme katastrofy. Ak ste schopní utvoriť si o tom ucelenú predstavu, máte obrovskú príležitosť posunúť sa cez svoje srdce, spolu s ostatnými pozdvihnúť svoje vibrácie a nepodľahnúť negatívnym veciam, ktoré sa teraz dejú. Na druhej strane je veľmi jednoduché prejaviť súcit, ísť do srdca a pokúsiť sa uchovať si svoje vysoké vibrácie. kiesha-mala-babicka-hovori-o-roku-2011-vo-februari-2011

Kiesha Crowther: Posolstvo pre rok 2011

Ste veľmi milovaný, ste božský. Spomente si, kto ste.

február, 2011

Kiesha Crowther - Little Grandmother "Láska je odpoveďou na všetko."

Kiesha Malá Babička Litlle GrandMother hovorí o roku 2011

Zdravím Vás drahí bratia a sestry, je mi veľkým potešením a cťou opäť s vami hovoriť o novom roku 2011. S príchodom nového roka sa stane veľa úžasných vecí, rovnako ako zažijeme aj veľa ťažkých situácií, o ktorých s vami chcem dnes hovoriť. V tomto novom roku sa od nás veľa očakáva a prichádza veľa ťažkých situácií. Energie sa stále zvyšujú, stále častejšie sledujeme katastrofy, pri ktorých umierajú zvieratá. Ak ste schopní utvoriť si o tom ucelenú predstavu, máte obrovskú príležitosť posunúť sa cez svoje srdce, spolu s ostatnými pozdvihnúť svoje vibrácie a nepodľahnúť negatívnym veciam, ktoré sa teraz dejú. To je to, o čom chcem hovoriť v tomto roku. Mnoho z nás vidí veľa tragédií na našej planéte, veľa zvierat umiera, vtáky padajú mŕtvi z neba, ryby sú vyplavované z vody mŕtve, je ťažké sa na to pozerať. Na druhej strane je veľmi jednoduché prejaviť súcit, ísť do srdca a pokúsiť sa uchovať si svoje vysoké vibrácie.

Musíme mať stále na mysli, že Zem teraz prechádza veľkou zmenou a už pred niekoľkými rokmi som hovorila o tom, že sa póly Zeme posúvajú, toto je reálna vec, ktorá sa deje na našej planéte. Udržať si v mysli ucelený obraz nášho posunu vpred, je ten najlepší spôsob, ako pochopiť všetko, čo sa teraz deje. Naša planéta je miestom nekonečnej lásky, je najkrajším miestom s nádhernými zvieratami, vodami, lesy a pralesy, horami, púšťami, plná tak neobyčajných vecí, táto planéta je milovaná všetkými bytosťami. Je to miesto, ktoré prechádza evolučnými zmenami neskutočne rýchlo, rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Predstavte si toto miesto s krásnou prírodou, zvieratami, rastlinami, vodou a uvedomte si, že ste na tomto mieste práve teraz! Planéta Zem je najúžasnejšia a najdrahšia planéta, aká kedy existovala. A boli ste to vy, ktorí ste si vybrali sem prísť. Nie skôr, nie neskôr, ale práve teraz. Veľa sa udialo na tejto planéte, teraz je však tá neobyčajná doba a ste to práve vy, ktorí ste si vybrali byť tu, v tomto čase. To je taký neuveriteľný dar.

Všetky bytosti, a je ich veľa, sa pozerajú na to, čo sa práve teraz deje, pretože nikdy predtým v histórii tejto planéty sa nič také neobyčajné nestalo. Ľudia žijúci v tejto dobe prechádzajú touto dobou tak neobyčajne, evolúcia sa zrýchľuje, náš spôsob života sa zrýchľuje, naše vibrácie sa zrýchľujú, veci sa stávajú rýchlejšími, náš intelekt sa enormne zvyšuje a vedomosti sa posúvajú dopredu. Naše vyššie ja sa prebúdzajú, toto sa nikdy predtým na planéte Zem nestalo. Teraz sa stávame vedomými spolu s planétou. A ona sa spolu s nami tiež mení, posúva sa k svojmu znovuzrodenia, jej póly sa posúvajú. Osoby, ktoré na nej žijú, majú schopnosť obrodiť sa spoločne s ňou a môžu posunúť svoje srdcia a duše na vyššie vibrácie nového spôsobu života. Musíme si urobiť ucelenú predstavu o tom, kto sme. Vybrali sme si prísť na túto planétu, sme veľmi vyspelé duchovné bytosti, s vyspelými dušami a vybrali sme si prísť sem na túto úžasnú planétu. Veľa vecí sa teraz mení, veľa vecí je pre nás náročných: pozerať sa, ako zvieratá umierajú, na zemetrasenia, na výbuchy sopiek a veľa prírodných katastrof, ktoré sa diali a budú sa diať aj tento rok.

Máme však pomoc, pomoc od bytostí, ktoré nás sledujú, všetky žijúce bytosti, nás v tomto čase sledujú, pretože sme pre nich veľmi zaujímaví. Náš mentálny a spirituálny vývoj je veľmi rýchly, rýchlejší než kedykoľvek predtým. Je veľmi ťažké sledovať prírodné katastrofy a prežívať tieto veľmi ťažké situácie. Kladieme si otázky, ako sa cez to dostať, ako udržať pozitívne vibrácie a dosiahnuť lepší život. Najdôležitejšou vecou je spomenúť si na to, kto sme. Nie sme len matka a otec, brat alebo sestra, zamestnanec, ktorý vstáva, chodí do práce a vracia sa z nej každý deň. Sme oveľa viac v našej práci, v našom poslaní v očakávaní ostatných ľudí. Všetko je vo vašom uhle pohľadu na situácie, všímajte si, čo sa okolo vás deje a reagujte na to. Ste súčasťou niečoho úžasného, niečoho úžasného a vaše vyššie ja, môžete prejaviť lásku, porozumenie, schopnosť rozoznať pravdu, všímať si a vedome zaznamenávať úžasné a nádherné veci, ktoré sa vám teraz dejú.

Keď si spomeniete na to kto ste, objavíte svoje vyššie ja, ktoré je všetko čo existuje a ktoré je prepojené s duchom a tvorením všetkých vecí, tvorením lásky a svetla. To je to, čo ste. A je čas spomenúť si na to. Dlhý čas sme chodili okolo a nevedeli, o čom je život. Teraz sme tu, aby sme odhalili niečo úžasné, aby sme poznali pravdu, svetelný impulz, zdieľali nádherný svet a veľké zmeny v obrodení. Dôležité je pritom si uvedomiť, že v láske je odpoveď. Máte odpoveď v sebe. Spôsob, akým rozprávate s ostatnými, ako vnímate ostatných, spôsob, akým sa spájate so svojím vyšším ja, je odpoveď. Keď si spomenieme, kto sme, dostaneme sa cez všetko. Keď si udržíme vyššie vibrácie, môžeme sa spojiť, zvýšiť našu energiu a ducha, zvýšiť vibrácie na tejto planéte. Máme skutočnú príležitosť zmeniť svet. Nikto neurčuje, čo sa bude diať na tejto planéte, je to len na nás, pretože my sme tí najsilnejší zo silných, my máme schopnosť zmeniť svet. Koľkí z nás sedia doma a nerobia nič, pretože nám nikto nedal právomoc hovoriť. Koľkí z nás nič nerobia, pretože veria, že nie sú vodcom ani duchovným učiteľom. Nikto vám nemusí dávať povolenie, nikto vám neudeľuje právomoc meniť planétu. Každý, či už sme muž, žena alebo dieťa, sme sa narodili na túto planétu s právomocou, schopnosťou a povinnosťou chcieť lepší svet k žitiu, k životu v láske a svetle. A každý máme povinnosť konať v láske a svetle. To je jediná vec, ktorá zmení tento svet. Záleží na každom jednom z nás.

Mnoho predpovedí domorodých kmeňov hovorí, že v tomto čase majú prísť dúhové deti, ktoré žijú a konajú zo srdca, nie z mysle a ega. A teraz je to tu, sme to my, ktorí vytvorili kmeň mnohých farieb, my máme zmeniť tento svet cez svoje srdce, každý z nás má tú schopnosť a dar požehnania, ktorým môžeme zmeniť svet. Môžete zdieľať svoju lásku a kreativitu tancom, poéziou, akýmkoľvek tvorením. Môžete rovnako dobre vystupovať pred ľuďmi, ako byť sám so svojou matkou Zemou. Je na vás, akým spôsobom budete meniť vibrácie tohto sveta. Každý z nás má túto zodpovednosť, každý z nás má silu konať v súlade s vyšším ja. Každý deň je okolo nás veľa negativity. Môžete sa spolupodieľať na tom ju meniť, a je len na vás, ako si prajete žiť. Vždy keď tu bolo svetlo, bola tu aj temnota, láska aj nenávisť, to je spôsob existencie vesmíru. Máte možnosť vybrať si život, ktorým budete žiť. Môžete si vybrať žiť s ľuďmi, ktorí prinášajú negativitu na túto planétu, alebo si môžete vybrať život v lepšom svete. Môžete začať žiť, tvoriť, hovoriť s láskou, ktorá vytvorí skutočnosť, v ktorej budete v súlade so svojím vyšším ja, ktoré tvoria z lásky a budete láskou. To je to, čo zmení planétu. Nemusíte protestovať, hmotne pracovať na tom, aby ste zmenili svet, záleží na tom, čo tvoríte a ako reagujete. Môžete sa nechať inšpirovať negativitou okolo vás, a máte možnosť uveriť týmto veciam a prijať ich, alebo uveriť, že ste vyššie bytosti, ktoré žijú a tvoria z lásky a svetla. A to je to, čo zdieľate. Každý deň, každú minútu máte na výber, vaša voľba je svet, v ktorom chcete žiť.

Slová, ktoré vyslovujeme majú veľmi veľkú silu. Máme dar reči a musíme to brať veľmi vážne. Slovami tvoríme svet okolo seba. Ak hovoríme negatívne, so zlobou, nenávisťou a odsudzovaním, vytvoríme práve taký svet, ktorý nás bude obklopovať a v ktorom budeme žiť. Keď budeme hovoriť a konať s láskou, trpezlivosťou a veriť vo veci utvorené z lásky a svetla, vytvoríme láskyplný svet. Je to naša voľba. Naša planéta teraz prechádza niečím veľmi ťažkým, ale na druhej strane po búrke prichádza dúha. Dávajte dobrý pozor, ako spolupracujete s ľuďmi a planétou.

Keď sa pozeráte z okna a vidíte prírodu, spravte si päť minút na to, aby ste cítili jej ducha tam vonku za oknom. Ako často jazdíte autom, rovnakou cestou každý deň? Vnímate, čo je okolo vás? Teraz je čas naozaj si uvedomiť, že planéta Zem je živá, milujúca bytosť. Je čas sa s ňou spojiť a milovať ju, dať jej lásku. Je čas spomenúť si, kto sme, odkiaľ sme prišli a prečo sme tu. Nie sú to vaši starí rodičia, ktorí žijú v tejto dobe, ich svet už odišiel. Ste to vy, ktorí sú teraz tu a teraz. Ste najsilnejšie duše, máte právo, schopnosť a záväzok chcieť lepší život.

Cez lásku môžeme vytvoriť nový svet. O toto vás žiadam. Áno, vidíme negatívne veci okolo seba, ale musíme zostať vo vysokých vibráciách, dávať lásku, byť láskou, takto zmeníme svet. Veľmi dôležité sú v tejto dobe kryštály, nastal čas vrátiť ich späť Matke Zemi, spolu s modlitbami lásky a nádeje pre planétu, modlitbami na jej liečenie. Je čas vziať tieto kryštály a vložiť ich späť do Zeme. Najlepší spôsob je navrátiť ich späť do prírodných vodných tokov, pretože voda je najrýchlejším vodičom energie, voda vedie energiu rýchlejšie ako čokoľvek iného na tejto planéte. Kryštál nie je len nerast, kryštál je prírodný počítač, ktorý obsahuje neuveriteľné množstvo energie a je nositeľom vložených informácií a vedomostí. Ak vložíte kryštál do vody, nielenže tým vodu posvätíte, ale stane sa aj niečo veľmi magického. Vaše modlitby, vložené do kryštálu, sa dostanú do vody, jej vyparovaním sa zároveň dostanú do neba, kde sa vytvoria mraky, z ktorých sa liečivá energia prostredníctvom dažďa opäť vráti na Zem a pokropí všetko živé. A tento cyklus sa bude opakovať znova a znova. Toto je veľmi dôležité. Dávajte svoje modlitby do kryštálov a vkladajte ich späť do vody. Matka Zem plače o pomoc a my sme jediní, ktorí jej môžu pomôcť. Nie sme tu sami, veľa bytostí nás sleduje a pomáha nám. Chcú nás vidieť, ako rastieme, postupujeme vpred prostredníctvom lásky a svetla, chcú nás vidieť ako svetelné bytosti, ktoré využívajú plnú mozgovú kapacitu a pamätajú si na to, kto sú. Sú tu a chcú nás podporiť a urobiť pre nás čo najviac. Dávanie kryštálov späť do vody je niečo veľmi dôležitého, čo sa teraz deje na tejto planéte. Za čias Atlantídy nosili ľudia kryštály na krku pre spojenie so srdcom Zeme a teraz je na nás, aby sme ich nosili na krku znova my. Prosím, noste kryštál kremeňa na svojom krku, noste ho vo dne v noci, dajte ho svojim deťom, spojte sa opäť so srdcom Matky Zeme.

Ste tiež členom kmeňa mnohých farieb. Čo to znamená? Každý, kto chce žiť znova zo svojho srdca, každý, kto miluje Matku Zem a spomenie si kto je, je členom kmeňa. Členovia kmeňa na celom svete sa každý deň o 12.00 hod MST amerického času (20:00 v SR), spoločne spoja v modlitbe na vyjadrenie lásky a vďačnosti Matke Zemi. V tomto čase spájame svoje srdcia k liečeniu Matky Zeme, k rozpamätaniu sa na to, kto sme, k žitiu v láske a svetlu, spoločne si prajeme zjednotiť sa, aby sme mohli urobiť zmenu. My sme tí, na ktorých sme čakali. My sme tí, ktorí to môžu urobiť. Nikto iný to za nás neurobí. Nikto iný nemôže urobiť zmenu tohto sveta. Musíme si to priať spoločne, musíme si začať spomínať na naše vlastné poslanie tu. Vaše duše sú večné. Ak si spomeniete, že zdroj vašej duše je veľký duch, ktorý je najväčšou láskou a svetlom vo vesmíre, ste nezadržateľní. Stanete sa úžasnými bytosťami, ktoré si prestanú o sebe myslieť, že sú malé a bezmocné. Najlepšia vec na energii je, že najvyššia energia je tu stále a je to univerzálna láska.

Práve teraz veľa, veľa, veľa ľudí žijúcich z energie ega a mysle devastuje túto planétu. Nikdy predtým nebolo dôležitejšie zjednotiť srdcia k zmene, ako teraz. Musíme zvýšiť vibrácie k potlačeniu týchto energií, zjednotiť sa, aby sme prevýšili tieto nízke energie ega a mysle. To je ozajstná zmena, ktorá začne meniť svet. Musíme stáť spoločne, už sa nesmieme nechať oddeľovať náboženstvom, farbou ani rasou, sme všetci jedno. Veľmi, veľmi skoro si uvedomíme, že nie sme sami vo vesmíre. Existuje veľa existencií na mnohých vývojových úrovniach a veľmi skoro o tom budeme hovoriť. Veľmi skoro sa to odkryje a my budeme vedieť, že nie sme sami. A kým sa to stane, želám si, aby sme sa zjednotili v jedno, jeden ľud, jeden kmeň detí Matky Zeme. Je od nás veľmi pochabé rozdeľovať sa na skupiny, nenávidieť ostatných a myslieť si, že sme odlišní, nie sme! Sme jedna rodina a je čas spomenúť si na to a konať ako jeden v uzdravovaní zeme aj seba navzájom. Je koniec sedenia doma a nič nerobenia, žitia bežných životov bez pozornosti k väčšiemu celku života. Niečo brilantného sa deje na našej planéte, a my musíme vstať, spojiť naše ruky a srdce. Musíme sa zmeniť, musíme opäť začať žiť zo srdca.

Ak bude niekto hovoriť negatívne a konať negatívne, zmeňte kanál. Ak je niekto okolo vás, kto podľahol negativite, uzavrite sa pred ním. Dávajte pozor, čo čítate a na čo sa pozeráte v televízii. Dávajte pozor na vašu konverzáciu s rodinou a priateľmi. Uistite sa, že všetko, čo robíte, robíte na vyššej úrovni, spomeňte si na ucelený obraz o seba samých. Sme generácia, ktorá má príležitosť zmeniť svet, po nás nepríde nikto iný, kto by to mohol urobiť. Musíme porozumieť našej zodpovednosti a začať tak konať. Ste oveľa väčší, než si myslíte a vaša zodpovednosť za túto planétu je obrovská.

Ste veľmi milovaný, ste božský. Spomente si, kto ste.

toto video na YouTube: Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2011

dalšie videá CZ: Kiesha Crowther Malá Babička Litlle GrandMother - o roku 2011

Posledná úprava ( 17. 05. 2011 )
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
Zaujímavé linky vôbec nie o vode
  • Cesty k sobě - internetová televízia, meditácie, prednášky, festivaly
  • Petr Chobot - liečivé meditácie, semináre, techniky
  • transformace.info - Poselství, Mise, Meditace a návody, Symboly, Zajímavosti
  • vzostup.sk - vzostup.sk
  • pentablue.net - Holografická matrice, Obratník a cykly, Dimenze, Buněčná paměť, Projekt Země, Trojpaprsek, Příjem primární energie, Imperativ a vliv skupin, Ne-moc, Kvantový skok, Entropie, Časové smyčky Omega, Světelné peníze, Synergie, Řízení dějů, Informace, Precesní cyklus Země
  • Miroslav Zelenka - Rozlúčenie s temnými silami ;-)
  • OrgoNet - Blog o všem, před čím nás může chránit ORGONIT, dokud je naše planeta pod nadvládou šílených "globálních vládců": CHEMTRAILS, UMĚLÉ ŘÍZENÍ POČASÍ, KLIMATICKÉ ZBRANĚ, vymyšlené "GLOBÁLNÍ OTEPLOVÁNÍ", RADIACE z mobilních antén, mobilů, počítačů, UMĚLÉ NEMOCI, MANIPULACE VĚDOMÍ. Orgonitový ZAPPER pomáhá léčit. ORGONIT může snadno vyrobit každý. Harmonizujte sebe, svou rodinu, domov, okolí, pracoviště, kraj, planetu. Přidejte se ke světovému hnutí dárců orgonitu - GIFTINGU.
  • Mark Komissarov - Metóda priameho vnímania informácií z okolia.

Otázky a odpovede - Čemu věřit? Co je pravda? Existuje vůbec objektivní pravda?
Energia zadarmo - Energia zadarmo - voľná energia (alternatívne zdroje energie)
Voľná energia je na svete - Voľná energia je na svete - Energia zadarmo - voľná energia
Návody a články ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu - Návody ako zostrojiť prístroje na voľnú energiu
Voľná energia - Voľná energia
Kam zmizela ze světa všechna volná energie?
Potláčanie prístrojov na voľnú energiuDovoľte si prijímať
Dovoľte si prijímať
Dovoľte ostatným, aby vás zahrnuli láskyplnou starostlivosťou.
 
Ako jesť podľa nášho zdravia, Sezóny a Počasia
Stravovanie podľa sezóny a ročného obdobia, zdravia Voda o Vode uvádza: Konštitučná dietetika alebo ako jesť podľa seba ;-) Stravovanie s ohľadom na náš zdravotný stav, ročné obdobie, počasie, individuálnu konštitúciu.
 

Modlitba k vode

Voda mám ťa rád. Vodička ďakujem ti. Vodulienka som ti vďačný. Voda milujem ťa.